Валерій Меладзе та "ВІА Гра" Джанабаєва десять років разом

Поки Валерій Меладзе розлучається із дружиною Іриною, тим часом він живе із подругою Альбіною Джанабаєвою та позашлюбним сином Костею.

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе
Валерій Меладзе та "ВІА Гра" Джанабаєва десять років разом
Роман солістки "ВІА Гри" Альбіни Джанабаєвої і Валерія Меладзе триває майже десять років. Весь цей час пара старанно приховувала відносини. Спочатку - через законну дружину співака - Ірину, а після його розлучення - швидше, через звичку. Проте останнім часом коханці перестали шифруватися. Цілком очевидно, що живуть вони разом і чутки про повернення в сім'ю Валерія дещо перебільшені.

Але коли стало відомо, про те, що Валерій та Альбіна разом, вони оперативно почали спростовувати чутки. Подібну обережність зрозуміти можна: Меладзе пов'язував 20-річний шлюб з законною дружиною Іриною, яка, до речі, до останнього не вірила в наявність у чоловіка постійної коханки. Альбіну вона знала ще юною дівчиною, яка не раз приходила до неї додому в якості гості, була знайома з дочками Валерія. 

Джанабаєва починала кар'єру бек-вокалісткою в колективі Валерія Меладзе. Кароокий співак спочатку зробив Альбіні дитину, а потім, розгледівши її співочий талант, посватав красуню братові-продюсеру - Костянтину. У 2004 році дівчина стала солісткою групи "ВІА Гра".

Сьогодні у зоряної пари немає потреби приховувати стосунки. Дружина Валерія подала на розлучення. При цьому повела себе гідно - жодним словом не очорнила чоловіка і його пасію. Незабаром після цього Джанабаєва нарешті показала народу сина, з'явившись з ним на конкурсі дитячої "Нової хвилі". Співак у батьківстві не сумнівається. Меладзе дав дитині своє прізвище і назвав його Костянтином - на честь брата: ще в дитинстві вони присягнулися дати нащадкам імена один одного.

Нещодавно артист визнав позашлюбного сина публічно. Пішли чутки, ніби співак повернувся до колишньої дружини Ірини і покинув Альбіну. Однак насправді пара не збирається розлучатися. 

Читайте також:

Валерій Меладзе перестав приховувати стосунки із "ВІА Грою" Джанабаєвою

"ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва заспівала із позашлюбним сином Меладзе

Валерій Меладзе офіційно розлучився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: