Корону "Міс Світу-2010" отримала американка

18-річна американка Александрія Міллс стала переможницею конкурсу "Міс Світу-2010".

Міс світу-2010 Александрія Міллс / Фото: AFP
Вісімнадцятирічна американка Александрія Міллс (Alexandria Mills) стала переможницею конкурсу "Міс Світу-2010", фінал якого відбувся 30 жовтня в курортному місті Санья на півдні Китаю.

Українка 21-річна Катерина Захарченко до 20-ки фіналісток конкурсу не потрапила.

Третє місце зайняла представниця Венесуели 22-річна Адріана Васін (Adriana VASINI), другою красунею світу журі назвали мешканку Ботсвани 20-річну Емму Вареус (Emma Wareus).

У журі конкурсу увійшли переможниці аналогічних змагань краси в 1953 році, переможниці 1964 і 1977 років, королева краси 2001 року з Нігерії, переможниця 2007 року з Китаю, а також росіянка Ксенія Сухінова.

Представниця Росії увійшла до числа 20 красунь, з числа яких журі в кінцевому підсумку вибрали переможницю конкурсу.

Всього в конкурсі взяли участь красуні зі 120 країн.

Як випливає з особистої анкети Александрії Міллс, вона уродженка штату Кентакі, мріє стати вчителем. У числі своїх хобі блондинка ростом 175 сантиметрів називає подорожі, мистецтво фотографії. Вона також грає на валторні і перкусії.

Своїм девізом дівчина вважає слова про те, що "найкраще в житті гідне того, щоб його дочекатися, вірити в нього і ніколи не опускати рук". Александрія описує себе як людину позитивну, відкриту і дуже спонтанну.

Журі фінального конкурсу "Міс Світу" в цьому році становили переможниці конкурсу різних років. Всього їх було сім: Женіз Перрьер Ланфранчі ("Міс Світу 1953", Франція), Енн Сідней ("Міс Світу 1964", Великобританія), Марі Ставін ("Міс Світу 1977", Швеція-США), Агбані Дарего ("Міс Світу 2001 ", Нігерія-США), Марія Джулія Мантілла ("Міс Світу 2004", Перу), Жань Сі Лін ("Міс Світу 2007", Китай) і Ксенія Сухінова ("Міс Світу 2008", Росія).

Вперше конкурс "Міс Світу" був проведений в 1951 році. Зараз, захід по праву заслужило звання найпрестижнішого і шанованого офіційного міжнародного конкурсу краси. До 90-х років конкурс "Міс Світу" проходив у столиці Великобританії - Лондоні. Пізніше організатори прийняли рішення щорічно змінювати країну проведення конкурсу.

Курортне місто Санья на тропічному острові Хайнань в Китаї приймає конкурс "Міс Світу" вп'яте. Востаннє подібні змагання проходили там в 2007 році, коли корону першої красуні світу отримала китаянка Чжан Силін.

Читайте також:

Оголошено переможницю конкурсу Міс Україна-2010

У Києві обрали найкрасивішу дівчину України

Фінал "Міс світу-2010" відбудеться в Китаї

Повʼязані теми:

Наступна публікація