Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск озвучив самого себе в мультсеріалі "Рік і Морті"

У підприємця у серіалі ростуть бивні.

Підприємець і винахідник Ілон Маск озвучив самого себе в популярному мультсеріалі "Рік і Морті".

Глава Tesla з'явився в третьому епізоді четвертого сезону мультсеріалу. Він грає багатого винахідника Ілона Таска, у якого ростуть бивні (з англійської мови "tusk" означає бивень), і який керує компанією Tuskla.

За сценарієм, винахідник допомагає Ріку і Морті здійснити пограбування в стилі "Одинадцяти друзів Оушена".

Цікаво, що Ілон Маск раніше натякав на свою участь у мультсеріалі. У лютому він перейменував свій аккаунт у Twitter в "Ілона Таска", але тоді всі вважали, що ексцентричний підприємець просто дуріє, та він і сам про це казав. Однак тепер користувачі розгледіли "багатоходівку" Маска.

Нагадаємо, 6 жовтня канал, Cartoon Network опублікував на каналі Adult Swim в YouTube перший трейлер до четвертого сезону мультсеріалу "Рик і Морті". Менш ніж за добу він зібрав понад 1 млн переглядів. Новий сезон мультсеріалу вийшов 10 листопада 2019 року.

Відео Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції