Індійський суд дозволив оракулам робити неправдиві прогнози

Індійський суд дозволив оракулам робити неправдиві прогнози

Фото: Veer

Індійський суд ухвалив, що астрологія - це наука, "мати всіх наук.

Астрологічне коло
Вищий суд індійського мегаполісу Мумбаї відкинув будь-які сумніви в правдивості пророкувань астрологів і підтвердив, що астрологія - наука, повідомляють місцеві індійські ЗМІ.

В Індії, де мільйони людей так завжди і вважали, це рішення навряд чи зможе на щось вплинути. Але однаково більшість індійців, які кожен свій крок звіряють з приписами зірок, зараз зітхнули з полегшенням. Як повідомляє газета The Times of India, суд в одному з найбільших мегаполісів планети зберіг непорушними підвалини індійського суспільства, після того як компанія "Джанхіт Манч" зажадала від суду визнати брехунами астрологів, що здійснюють "тантричний чорну магію". Позивачі обгрунтували свою вимогу тим, що відповідно до закону, прийнятого в Індії в 1954 році, не можна публічно виступати з неправдивими прогнозами. А оракули в подібній діяльності саме і були помічені.

Суд, тим не менш, позов "Джанхіт Манч" відхилив, підкресливши у своєму вердикті: "Астрологія - шанована наука, яка практикується 4 тисячі років". При цьому він нагадав, що ще в 2004 році з даного питання авторитетно висловилася вища індійська судова інстанція - Верховний суд. А він тоді постановив, що астрологія - "мати всіх наук".

Читайте також:

В Україні з'явилися нові професії, серед яких "астролог" (відео)

Черновецький радиться з астрологами, коли ходити на роботу

Тимошенко програла вибори, бо стала білявкою - біоенергетик

Астрологи порадили Януковичу "розкрити клешні і відбиватися"

Повʼязані теми:

Наступна публікація