Тимошенко програла вибори, бо стала білявкою - біоенергетик

Спеціаліст з оккультних наук розповів, що коли Юлія Тимошенко змінила зовнішність "ангели охоронці втратили її з перед очей".

Прем'єр Юля Тимошенко програла президентські вибори, бо пофарбувала волосся і змінила зачіску. Таку версію висунув київський біоенергетик Юрій Козлов.

"Через це помилився Глоба, а тепер жене на Тимошенко. Тимошенко, змінивши колір свого волосся, кардинально змінила свою долю. І в цьому не її провина, а прорахунок того, хто запропонував їй цей стиль", - заявив Козлов.

"Змінивши зовнішність, ангели охоронці (а у неї їх було три: один небесний і два земних) втратили її з перед очей. Просто вони її не впізнали. Адже вони опікали і захищали темноволосу Юлю, але темноволоса кудись зникла", - пояснив він.

"З'явилася світловолоса, яка не була записана в книзі ангелів і тому її ніхто не оберігав. Організм відчував свою незахищеність. І це могло вплинути не лише на її поведінку, але і на прийняті, деколи нез'ясовні рішення, які суперечили логіці, а інколи і здоровому глузду", - припустив фахівець з оккультних наук.

Утім, а словами біоенергетика, Тимошенко "не з тих, хто падає і плаче". На його думку, їй треба зупинитися, передихнути і підвести підсумки пережитого.

"У листопаді 2010 у 50-річної Тимошенко почнеться новий виток життєвого циклу: 50:2 = 25 =2+5 = 7. Сім – це магічна цифра, що символізує достатність і стійкість. У Біблії часто згадується ця цифра, причому безпосередньо пов'язана з чудесами, які творив Ісус. Тимошенко треба скористатися сімкою, щоб повернути собі усе, що втратила у 49", - додав Козлов.

Нагадаємо, перед виборами президента України російський астролог Павло Глоба "з упевненістю" передбачав, що перемогу отримає Юлія Тимошенко.

Після програшу Тимошенко Глоба пояснив, що для неї вибори стали випробуванням, оскільки їй виповнилося 49 років.

"Це сім'ю сім. Такий час пов'язано з випробуванням знову, це перевірка на те, чи є людина світлою чи ні, час зривання масок", - зауважив астролог і додав, що за результатами виборів "можна з упевненістю констатувати, що, на превеликий жаль, Юлія Володимирівна Тимошенко не відповідає своєму світлому образу".

Читайте також:

Глоба: Тимошенко не відповідає своєму світлому образу

Чорновіл порівняв Януковича з "вовком-одинаком"

Тимошенко відмовилася оскаржувати результати виборів

Тимошенко впевнена, що несе Господній хрест за всю Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: