Космічний корабель Гагаріна продадуть на аукціоні Sotheby's

Всього у 1960-1961 роках було запущено п'ять супутників-кораблів типу "Восток". Один з них буде продано у Нью-Йорку 12 квітня 2011 року.

 Аукціонний дім Sotheby's до 50-річчя першого польоту людини в космос виставить на торги космічний корабель - супутник "Восток 3КА-2", на якому зробив свій політ Юрій Гагарін.

Як повідомляється, торги пройдуть у Нью-Йорку 12 квітня 2011 року. З 24 лютого корабель був представлений публіці в галереї York Avenue Sotheby's.

Космічний корабель "Восток" був першим проектом із запуску людини в космос, спеціально для цієї мети його спроектував Сергій Корольов.

У 1960-1961 роках було запущено п'ять супутників типу "Восток". Два з них були невдалими, проте запуск супутника, відправленого на навколоземну орбіту з собаками Бєлкою і Стрілкою на борту, виявився успішним. Цей політ продемонстрував, що живі істоти можуть витримати таку подорож і повернутися назад.

"Унікальність цього першого в світі космічного корабля не тільки в тому, що він єдиний, що опинився за межами Росії, але і в тій ключової ролі, яку він відіграв в історії космонавтики, давши зелене світло польоту Гагаріна ", - заявив віце-президент і глава департаменту спеціальних проектів Sotheby's Девід Редден.

Читайте також:

Названо нову причину загибелі Юрія Гагаріна

Шатл "Діскавері" здійснив свій останній політ в космос

Путін знайшов фальсифікації в підручниках з освоєння космосу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: