Мешканцям Каліфорнії роздадуть тисячі щурів

Товариство захисту тварин врятувало тисячу щурів, що заповнили будинок.

У Каліфорнії пройшла операція з визволення тисячі щурів з будинку чоловіка, який страждає патологічним накопиченням, повідомляє. У заході взяли участь кілька десятків добровольців з товариств захисту тварин.

Як розповіли учасники операції, всіх щурів, які жили в будинку, каліфорнієць вважав своїми вихованцями. Оскільки чоловік страждає манією накопичення, він не став припиняти розмноження гризунів, і вони буквально наповнили його житло. "У кожній кімнаті жили по кілька сотень щурів. Треба було дивитися під ноги, щоб не наступити на них", - зазначила Лорен Пол, що допомагала відвозити щурів з дому американця.

Щурів, забраних з дому чоловіка, що страждає патологічним накопиченням, тимчасово розмістили в одному з зоомагазинів в Сан-Хосе. Після того, як гризунів оглянуть і стерилізують ветеринари, тварин почнуть роздавати всім бажаючим. В очікуванні фахівців щуряче сімейство встигло поповнитися - за добу, що вони провели у своєму тимчасовому притулку в зоомагазині, народилося 25 щурят.

Операція з порятунку щурів пройшла під час зйомок нового епізоду "Hoarders" - документального серіалу про людей, які страждають накопиченням. Випуск про збирача щурів буде показаний по телеканалу A & E в найближчі дні. Процес роздачі щурів новим господарям стартує 5 грудня.

Читайте також:

Черновецький ліквідує підприємство, яке воює зі столичними пацюками

На Дніпропетровщині троє людей загинули при спробі знищити щурів "Запорожцем"

Чоловік помер від щурячого вірусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: