Мешканцям Каліфорнії роздадуть тисячі щурів

Мешканцям Каліфорнії роздадуть тисячі щурів

Фото: Lenta.ru

Товариство захисту тварин врятувало тисячу щурів, що заповнили будинок.

У Каліфорнії пройшла операція з визволення тисячі щурів з будинку чоловіка, який страждає патологічним накопиченням, повідомляє. У заході взяли участь кілька десятків добровольців з товариств захисту тварин.

Як розповіли учасники операції, всіх щурів, які жили в будинку, каліфорнієць вважав своїми вихованцями. Оскільки чоловік страждає манією накопичення, він не став припиняти розмноження гризунів, і вони буквально наповнили його житло. "У кожній кімнаті жили по кілька сотень щурів. Треба було дивитися під ноги, щоб не наступити на них", - зазначила Лорен Пол, що допомагала відвозити щурів з дому американця.

Щурів, забраних з дому чоловіка, що страждає патологічним накопиченням, тимчасово розмістили в одному з зоомагазинів в Сан-Хосе. Після того, як гризунів оглянуть і стерилізують ветеринари, тварин почнуть роздавати всім бажаючим. В очікуванні фахівців щуряче сімейство встигло поповнитися - за добу, що вони провели у своєму тимчасовому притулку в зоомагазині, народилося 25 щурят.

Операція з порятунку щурів пройшла під час зйомок нового епізоду "Hoarders" - документального серіалу про людей, які страждають накопиченням. Випуск про збирача щурів буде показаний по телеканалу A & E в найближчі дні. Процес роздачі щурів новим господарям стартує 5 грудня.

Читайте також:

Черновецький ліквідує підприємство, яке воює зі столичними пацюками

На Дніпропетровщині троє людей загинули при спробі знищити щурів "Запорожцем"

Чоловік помер від щурячого вірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація