Молодий слідчий три дні тримав на роботі розкладений труп

Молодий слідчий  три  дні  тримав  на  роботі  розкладений труп

Фото: Flickr Photo Sharing

Самостійно викопавши труп, слідчий не зміг залишити його в морзі через відсутність необхідних документів, тому вирішив потримати його у своєму відділку.

Головне слідче управління Слідчого комітету РФ по Москві перевіряє законність дій слідчого, який організовував ексгумацію тіла вбитого два роки тому чоловіка, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на офіційного представника відомства. Таблоїд Life News уточнює, що розкладений труп пролежав у слідчому відділі три дні, поки запах не змусив сусідів викликати санітарну службу.

За словами співрозмовника РІА "Новости", тіло невідомого чоловіка з ознаками насильницької смерті було виявлено ще 20 березня 2009 року. Пізніше були встановлені ймовірні родичі загиблого, і було призначено проведення судово-генетичної експертизи. Процедура ексгумації тіла проводилась 29 березня 2011 року.

"Скелетовані останки без м'яких тканин були упаковані в поліетиленовий контейнер і, у зв'язку із закінченням робочого дня в експертній установі, яка проводить експертизу, доставлені в приміщення Коптевського міжрайонного слідчого відділу", - сказав представник ГСУ СК по Москві.

За словами співрозмовника агентства, на наступний день слідчі здали фрагменти ексгумованих останків судово-медичним експертам. "За попередніми даними, яких-небудь порушень санітарно-епідеміологічних норм при цьому допущено не було. Разом з тим, за даним фактом проводиться службова перевірка", - заявив він.

Молодий юрист не знав які документи потрібно виписати для ексгумації трупа, - розповіло джерело близьке до слідства. - На машині Ford Focus, закріпленої за Коптевським слідчим відділом, він поїхав на цвинтар, викопав тіло і приїхав у морг.

Як пояснило джерело в правоохоронних органах, "тіло в морзі не прийняли тому, що було вже пізно і у слідчого не було документів, необхідних для передачі останків в морг". "У зв'язку з цим слідчий відвіз тіло до себе на роботу і залишив у приміщенні для речдоказів до ранку", - сказав співрозмовник агентства.

"Тіло було викопане у рамках розслідування кримінальної справи по вбивству, здійсненого кілька років тому. Родичі мертвої людини зажадали провести ексгумацію у зв'язку з тим, що засумнівалися в результатах проведеного розслідування", - відзначило джерело.

Між тим, за даними Life News, сусіди слідчого відділу, управа району, управління соцзахисту, Коптевський МРП і муніципалітет, звернулися у Росспоживнагляд тільки через три дні через сильний трупний запах. Виїхали санітари оглянули всі приміщення і в підсумку на сьомому поверсі наткнулися на мумію, упаковану в пакет і скромно покладену в кімнаті для речових доказів.

Читайте також:

У Росії розмістили білборд з макетом трупа

Оновлена виставка трупів у Нью-Йорку

Чоловік не одразу зрозумів, що займався сексом з трупом

Повʼязані теми:

Наступна публікація