Студенти провели розтин трупа свого викладача

Дата публікації
Перегляди
7350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Студенти провели розтин трупа свого викладача

Ілюстрація / Фото: Архів

Студенти-медики були шоковані, коли побачили, що перший у їхній практиці розтин доведеться проводити на своєму викладачеві.

У Швеції студентам Каролінського університету для першого в їхній практиці анатомічного розтину видали тіло їхнього колишнього викладача.

Коли студенти прийшли на аутопсію і побачили на секційному столі тіло колишнього вчителя, всі були вражені. Однак ніхто нічого не сказав інструктору. Обстановка, за словами студентів, була нервовою, і вони почали перешіптуватися, проте потім зосередилися на роботі.

"Перша аутопсія сприймається дуже емоційно, а нам ще довелося розкривати когось знайомого", - розповів один з них.

Професор Біргітта Сунделін, яка відповідала за організацію занять, висловила жаль щодо інциденту, назвавши його вкрай прикрим. За її словами, студентам назвали ім'я померлого, якого планується розкривати, проте ніякої реакції не послідувало. Самі студенти заявили, що переконалися в тому, хто лежить на столі, лише прочитавши ім'я на бирці.

У Асоціації шведських медичних студентів обурились цим інцидентом і закликали медичні вузи вжити заходів, щоб не допустити такого у подальшому.

Читайте також:

Одна акула мимоволі зробила інший кесарів розтин

Лікарі прийняли пологи під час операції на серці

Гігантського кальмара розрізали задля новин

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація