Кейт Мосс хоче відкрити школу моделей

Дата публікації
Перегляди
3062
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Кейт Мосс хоче передати свій досвід моделям, які лише починають свою кар'єру. Для цього вона планує відкрити школу моделей імені себе.

Відома модель Кейт Мосс надумала відкрити модельну школу імені себе. Муза численних дизайнерів хоче передати свої знання і досвід молодим, талановитим дівчатам, які тільки шукають свій шлях:

"Дівчата, зацікавлені в модному бізнесі, повинні розуміти, що це дуже важка робота. Ви можете приїхати на зйомку рано вранці, до десятої години вечора вона може так і не початися, а о п'ятій ранку наступного дня ви виявите себе в тому ж місці, все ще за роботою"

Адже робота моделлю - це не тільки примірка одягу і позування в ньому. Це не щось на кшталт: "Гей, візьми свою ліву ногу в праву руку". Це набагато серйозніше. Робота моделі - те саме, що танці. Важливо розуміти, що, з одного боку, це мистецтво, а з іншого, твій персонаж - це не ти, і ти повинен рухатися як він, а не так, як тобі заманеться".

Кейт Мосс впевнена, що змогла б навчити моделей-початківців. Щоправда, вона поки що слабо уявляє, в якому вигляді може існувати її школа:

"Думаю, я могла б відкрити школу моделей. Як же її назвати? "Школа моделей Кейт"? "Моделі Мосс"? Насправді, навіть професійні моделі багато чого не знають. Одна з моїх найкращих подруг неймовірно гарна, але для неї це лише бізнес. Вона одягає речі і виглядає чудово. Мені ж здається, що працювала моделлю - це ремесло. Ось я, наприклад, зовсім не схожа на всіх цих Прекрасних Амазонок. Я невисока і непропорційна. Але я знаю, як працювати, і тому у мене все виходить".

Читайте також:

Кейт Мосс - найстильніша зірка десятиліття

Кейт Мосс та Кортні Лав були коханками

За знімки голої Кейт Мосс хочуть 30 тисяч фунтів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація