Лікарі прийняли пологи під час операції на серці

Під час операції з заміни сердечного клапану у пацієнтки раптово почалися пологи. Довелося робити кесарів розтин.

Кардіохірурги однієї з клінік російського міста Пенза успішно прийняли пологи, що раптово почалися у пацієнтки під час операції на серці.

Як повідомила головний лікар пензенського кардіоцентру Владлен Базильов, вагітна пацієнтка, 36-річна мешканка Мордовії поступила в клініку у зв'язку з гострою необхідністю провести заміну штучного сердечного клапана, з яким вона жила декілька років.

За словами головлікаря, при підготовці до операції на серці у жінки почалися передчасні пологи. Було прийнято рішення робити кесаревий розтин. Операції в сумі тривали більше шести годин.

Дівчинка народилася на 2,5 місяця раніше терміну, проте, зараз вона знаходиться під спеціальним контролем лікарів, і її стан не викликає побоювань. Сердечний клапан жінці замінений, її стан лікарки характеризують як задовільний.

В січні цього року в практиці британських лікарів мав місце ще дивніший досвід прийняття пологів: жінка народила дочку через два дні після того як лікарі офіційно зафіксували у неї смерть мозку в результаті крововиливу.

Читайте також:

Грузинські гінекологи торгували дітьми

Чоловік прийняв пологи за інструкцією з YouTube

Британський універмаг скасував націнку на бюстгальтери великих розмірів

Американки грають у футбол в нижній білизні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: