Німець подарував "всьому людству" туалетний музей

Німець подарував "всьому людству" туалетний музей

Міхаель Бергер / Фото: Lenta.ru

У музеї можна побачити різні приналежності для туалету, всілякі унітази, а також сидіння для них, сувеніри у формі унітазів і безліч інших подібних речей.

У німецькому місті Вісбаден відкрився музей, присвячений історії туалетів, повідомляє Frankfurter Rundschau. Засновником виставки став 69-річний Міхаель Бергер, який назвав свій музей даром всьому людству.

Виставка, що включає в себе кілька тисяч експонатів, відкрилася 3 квітня в колишньому пасторському будинку. За словами Бергера, вибір приміщення не випадковий, так як він сам вважає себе до певної міри релігійним діячем - він заявив, що представляє "церкву гумору".

У музеї можна побачити різні приналежності для туалету (від щіток до паперодержецю), всілякі унітази, а також сидіння для них, сувеніри у формі унітазів і безліч інших подібних речей.

Вартість квитка на відвідування музею становить 4 євро 99 центів. Бергер підкреслив, що відкрита ним експозиція є єдиною в своєму роді.

Насправді ж подібні музеї існують в декількох країнах світу. Так, музеї туалетів працюють у Великобританії, Індії та США.

Читайте також:

Шведський журнал запрошує на роботу тестера пляжів

У Сан-Франциско відкрився перший в США музей гей-культури

У Хорватії відкрили музей "розбитих сердець"

Повʼязані теми:

Наступна публікація