Шведський журнал запрошує на роботу тестера пляжів

Шведський журнал запрошує на роботу тестера пляжів

Вакансія відкрита / Фото: flickr.com

За 4 тисячі євро працівникові треба буде валятися на пляжах різних країн, читати книги, спілкуватися з місцевим населенням та писати звіти.

Шведський жіночий журнал Amelia помістив оголошення про відкриття вакансії спеціаліста з пляжного відпочинку.

За словами головного редактора видання, оголошення з'явилося в журналі всього кілька днів тому, але на нього вже відгукнулося близько сотні людей.

В описі посади тестера пляжів йдеться, що успішному здобувачеві належить відвідати кілька пляжів у різних частинах світу і скласти докладні звіти про те, як йому відпочивалося на них.

При цьому фахівець повинен вміти плавати, тривалий час залишатися на пляжі, любити читати книги і спілкуватися з новими людьми. Крім власне лежання на пляжі, тестеру належить також відвідувати розташовані біля моря заклади, ходити на різні процедури, що надаються курортом, а також пірнати з трубкою.

Той, хто отримає роботу тестера пляжу, повинен буде вирушити на Корсику, потім у Кейптаун, а тоді в азіатські країни. Робота буде мати тимчасовий характер - на неї піде близько місяця, за що тестер отримає приблизно 35 тисяч шведських крон (майже чотири тисячі євро).

Редактор Amelia підкреслила, що оголошення не є розіграшем, і його поява на початку квітня виявилася збігом. Коли вакансія тестера пляжів буде закрита, не повідомляється.

Читайте також:

Топ-20 найдивніших професій-2011: нюхач яєць і фахівець з виймання мозку

"Професії майбутнього", які виникнуть у найближчі 20 років

Складено рейтинг незвичайних професій України

Повʼязані теми:

Наступна публікація