Тупий і ще тупіший

Дата публікації
Перегляди
8051
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тупий і ще тупіший

Роман Чайка

Просто не відходь далеко від веселого телевізора. Відчувай себе "блондинкою в натурі"! Навіть медицина каже: тупий сміх продовжує життя тупому.

Попри те, що активні громадяни давно втекли від українського телевізора в Інтернет та у соціальні мережі, деколи і їм би було корисно, так для профілактики мізків та вакцинації, переглянути вечірні розважальні шоу. Одне з вечірніх шоу виявилося навіть дуже вдалою моделлю стосунків нашої влади і суспільства.

А все почалося випадково, з перегляду відео фрагменту на YouTube. Дві молодички з оголеними ляшками сиділи на диванчику і пробували вголос підрахувати скільки ж областей в Україні. Розпочала брюнетка з цифри 50. Потім з’явилася формула справжньої блондинки: скільки великих міст – стільки й областей. Оскільки великих міст удвох ці двадцятилітні створіння змогли нарахувати з десяток, то й дали відповідь на запитання телевікторини: в Україні десь із 10 областей. Прикольно було спостерігати за польотом думки цих живих ляльок. Багато першокласників знають про 25 областей та міста Київ і Севастополь з окремим адміністративним статусом. Але ж це "Жіноча логіка". Саме так називається шоу.

Пересиливши огиду, "умікнув зомбі-ящик". Усе просто: два юнаки дивляться на фото і вибирають одну з трьох правильних версій "хто ж це є". І вибір їх базується не на їх знаннях чи здогадах, а саме на припущенні, як там, ізольовані двіпотенційні блондинки будуть розгадувати ту саму складну загадку.  Знання тут до одного місця – треба вгадати "логіку блондинки".

Дві  дамочки цілком серйозно вдивлялися у фото тренера "Динамо" Юрія Сьоміна і зважували вголос свої аргументи: чи це бува не "бомж-алкаш",  а чи таки дослідник Півночі. Дві голівки, які хиталися над короткими спідничками і довгими голими ногами, напружили усі свої розумові м’язи й сухожилля, щоб вирішити, чи фото Кондолізи Райз швидше відповідає образу якогось держсекретаря США чи успішної телеведучої. Обличчя не спотворені інтелектом обцвірінькали-общебетали також портрет маловідомого Квентіна Тарантіно. Хто ж це - клоун чи якийсь режисер? Очевидно, що ні Райз, ні Сьоміна, ні Тарантіно ці два організми з вторинними жіночими ознаками не знали і ніколи не бачили. А от двоє пацанів  у володарки "великих тітьок", що відігравала роль ведучої, уточняли спочатку, а яка ж правильна версія. Їх багаж знань не сильно відрізнявся від жіночої збірної інтелектуалок. Ага, от і ми вже знаємо, щоце тренер, а це – Кондоліза. І ті потішні "дури" напевно не здогадалися! Ха-ха-ха. Масова радість аудиторії. І важко  второпати:  хто ж більші "блондинки" - ті, хто в міні-спідничках, чи ці, у джинсах.

Зустріч "двох дебілів" з "двома даунами", а в центрі "імбецил" з великими формами та глибоким декольте. Деколи інтрига зберігається -  дауни з дебілами міняються місцями. А довкола життєрадісні недоумки у ролі щасливої телемолоді. Розквіт вітчизняного телевиробництва. Написи – українською, мова спілкування – молодіжна хохло-російська говірка, що своєю фонетикою та милозвучністю нагадує вечірню Троєщину, яка переглядає серіал "Реальні пацани". Подібні змагання між "знанням та інтелектом" є тепер на кожній телекнопці і відрізнити російське "тєлєвідєніє" від українського телебачення вже практично неможливо. Наші дауни нічим не гірші за їхніх!

Чому формула цієї логічної програми про логіку така актуальна? Молоде покоління має можливість переконатися, що бути дураком – це весело, прикольно й популярно. А для блондинок на диванчику – прибутково навіть. Їм за їх публічну тупість ще й блискучий мотлох дарують від гламурних спонсорів-бутіків. Головне – "не паритися" і "не заморочуватися".

Ця  шоу - формула універсальна і зрозуміла кожному в Україні, хто усе ще переймається якимись суспільними й політичним процесами. Її щодня видно навіть у нудних випусках новин. От, до прикладу: Президент наказав уряду скасувати квоти на зерно, бо так скоро і без хліба можна залишитися, як це з гречкою вже сталося.  Кабмін Азарова, як ті теле-мужички пробує вгадати справжню логіку вишестоячих "блондинок з адміністрації президента" і … продовжує неринкові квоти ще на пів року. Вгадали професіонали, що коли згори вертикалі владикажуть "нізя", то таки мають на увазі, що зробити треба навпаки. Уряд і їх більшовики-кнопкодави,  як ті логічні й послідовні блондинки,  вперто  торочать: землю таки продавати будемо, тільки не іноземцям. Тоді сам Янукович і його реформаторська "брюнетка" Акімова кажуть –іноземцям землю будемо продавати. Іноземцям.  Кому що не ясно? Ось тут можна і "поржати"  - пацани не вгадали "логіку блондинок".

У це шоу грають усі, хто розмістився в потішній вертикалі влади. Віце-прем’єр Тігіпко каже: пенсійну реформу приймаємо негайно. Янукович каже – відкласти. Тігіпко каже – саботаж  реформ. Азаров тихенько підсміюється в куточку. Аплодисменти і регіт аудиторії.

Такі самі ігрища і довкола безтендерної підготовки до Євро-2012, і з цінами на бензин, коли одні хочуть нагріти лохів на імпортному бензині, а інші "брюнетки з уряду" навпаки постригти купони на вітчизняній  бензиновій "бадязі". Вгадай логіку "блондинки"! Не вгадав? Сам собі й "блондинка"! Смішно. Усі веселяться. Далі – рекламна пауза про покращення життя іреформи реформаторів. І шоу знову продовжується.

Просто не відходи далеко від веселого телевізора. Відчувай  себе "блондинкою в натурі"! Навіть медицина каже: тупий сміх продовжує життя тупому.

_____________________________________________________________________________________________

Читайте також:

Судіть і судимі будете

На наших землях колись було не древнє Трипілля, а швидше - Терпілля. Терпіли татар, турків, поляків і московитів. Нинішні терплять сучасну орду новітніх азар.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8051
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація