Кондоліза Райс несподівано втекла від Саакашвілі

Екс-держсекретар США Кондоліза Райс після симпозіуму в Батумі повинна була зустрітися з Михайлом Саакашвілі, однак несподівано полетіла до Дубліна.

Колишній держсекретар США Кондоліза Райс надзвичайно здивувала грузинську владу несподіваною втечею з країни.

Райс, яка приїхала в Батумі для участі у дводенному міжнародному симпозіумі "Глобальні виклики світу в постперестроечной епоху", незабаром без пояснень залишила Грузію, так і не зустрівшись з президентом Михайлом Саакашвілі.

Джерело видання в Міністерстві закордонних справ Грузії повідомило, що після симпозіуму в Батумі Райс повинна була вирушити до Тбілісі, щоб зустрітися там з президентом Грузії.

Замість цього вона несподівано швидко попрощалася з колишнім секретарем Ради національної оборони США Вільямом Пері і полетіла до Дубліна.

"Дії Кондолізи Райс справили на грузинське керівництво бентежне враження", - відзначив дипломат.

Раніше посол США в Грузії Джон Бас відзначав, що, хоча Кондоліза Райс не є нині держсекретарем США, її приватний візит до Грузії "був досить важливим".

Раніше повідомлялося, що на симпозіум у Батумі має приїхати колишній президент СРСР Михайло Горбачов. Проте потім у його прес-службі заявили, що Горбачов не планував ніякої поїздки до Грузії.

Читайте також:

В Україну приїдуть Горбачов і Райс

Чотирикласник задав Райс підступне питання про тортури за часів Буша

Кондоліза Райс шукає чоловіка своєї мрії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: