На Місяці відкриють першу космічну піцерію

На Місяці відкриють першу космічну піцерію

На Місяці з’явиться піцерія? / Фото: bigpicture.ru

На відкриття піцерії на Місяці планують витратити  майже 22 мільярди доларів, проте, хто стане клієнтами кафе, невідомо.

Американська мережа піцерій Domino's Pizza запропонувала відкрити перше кафе на Місяці.

З ініціативою виступив підрозділ компанії в Японії, проте, хто стане клієнтами нового кафе, наразі невідомо, пише The Daily Telegraph.

За попередніми оцінками, витрати Domino's Pizza на проект складуть близько 1,67 трильйона ієн (майже 22 мільярди доларів).

З цієї суми 560 млрд ієн (близько 7,3 мільярда доларів) компанія вкладе в транспортування 70 тонн будівельних матеріалів і обладнання на Місяць. Вантаж доставлять на Місяць на 15 ракетах.

Проект будівлі піцерії у формі купола розробляє японська будівельна компанія Maeda Corp. Планується, що діаметр куполу складе близько 26 метрів.

Співробітники ресторану будуть, за задумом архітекторів, жити в цьому ж будинку.

Як зазначає видання, найближчий конкурент Domino's Pizza - мережа Pizza Hut - в 2001 році вже запустив "проект з освоєння космосу". Компанія організувала доставку піци на МКС.

Мережа Domino's Pizza була заснована в 1960 році. Зараз під управлінням компанії знаходяться понад дев'ять тисяч торгових точок в 60 країнах.

Читайте також:

Китайський фермер побудував літаючу тарілку

У Саудівській Аравії завагітніло одномісячне немовля (фото)

Австралійський фотограф зробив унікальні знімки обертання Всесвіту

Астрономи відкрили алмазну планету в п'ять разів більшу за Землю

Повʼязані теми:

Наступна публікація