На Сумщині чоловік викрав Діда Мороза, щоб не бути самотнім

На Сумщині чоловік викрав Діда Мороза, щоб не бути самотнім

Ілюстрація / Фото: livejournal.com

Чоловікові було так сумно, що він поцупив 2-метрового Дідуся Мороза з-під ялинки і пішов з ним гуляти: не оминав жодного нічного магазину, замовляв бажання, і щоб вони справдились - пив.

У Ромнах молодик, щоб не відчувати себе самотнім, викрав з-під центральної ялинки 2-метровий макет Діда Мороза і пішов з ним гуляти вулицями міста.

Чим завершилися походеньки - чоловіку розповіли вже в міліції, адже від кількості випитого - той нічого не пам'ятав.

Ельвіра Біганова, керівник СЗГ УМВСУ в Сумській області, розповіла, що побачили правоохоронці, які зустріли "друзів": "Хитаючись від випитого, чоловік міцно тримав 2-метрового Діда Мороза і намагався йому щось пояснити".

Чоловік так був захоплений бесідою з новим другом, що навіть не звернув уваги на міліціонера. Після того, як обох "друзів" відвезли до райвідділу, чоловік почав приходити до тями. Єдине, що згадав, що напередодні йому було дуже самотньо.

"Перед цим я випив літрів 5 пива й пішов подивитись на ялинку. Я взяв Діда Мороза порозважатися. Потім у мене почались провали в пам'яті і не пам'ятаю, що я з ним робив", - сказав викрадач.

Що він робив минулої ночі - чоловікові розповіли правоохоронці та свідки його походеньок. Кажуть, у парі з Дідом Морозом чоловік не оминав жодного нічного магазину, замовляв бажання, і щоб вони справдились - щоразу закріплював спиртним.

Після нічної прогулянки Дід Мороз має не дуже добрий вигляд. Тулуб Діда Мороза був розбитий, шапка загублена, рукавичок теж не було, дощик обірваний, сніжинки загублені.

Реставратори обіцяють за кілька днів причепурити Дідуся. У міліції кажуть, за реабілітацію та новорічний макіяж товариша доведеться платити затриманому.

Читайте також:

Українець придумав новий календар ділення днів

В'єтнамець викопав труп дружини та 5 років спав з ним

Всесвіт вбиває людей, які живуть без мети

Порятунок від самотності

Порятунок від самотності

Повʼязані теми:

Наступна публікація