В'єтнамець викопав труп дружини та 5 років спав з ним

В'єтнамець викопав труп дружини та 5 років спав з ним

Ілюстрація / Фото: Life.ru

Після загибелі дружини, в Лі Вана виникло почуття неповноцінності та чисельні психічні розлади. Врешті-решт, чоловік почав ночувати біля могили дружини.

 У В'єтнамі чоловік так сильно сумував за своєю загиблою дружиною, що вирішив вирити її з могили та залишити у себе вдома.

Дружина жителя в'єтнамської провінції Куангнам Лі Вана загинула кілька років тому. В її чоловіка це викликало почуття неповноцінності та чисельні психічні розлади. Врешті-решт, Лі Ван почав ночувати біля могили дружини.

Проте, коли почало холоднішати, вдівець розкопав могилу, дістав тіло, поклав у ліжко і спав з ним впродовж цілих п'яти років.

Уникнути розкладання тіла чоловіку допомогла винахідливість – він покрив тіло дружини глиною і надів на висохлу суміш одяг.

Лі Ван не дозволяв нікому входити в свій будинок, тож його дорослі діти, які дізнались про вчинок батька, були шоковані.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про схожій випадок у Росії. Чоловік, 84-річна матір якого померла від інфаркту, не став її ховати, а закрив двері, відключив телефон і півроку просидів поруч із тілом.

Читайте також:

Студенти провели розтин трупа свого викладача

Співробітники цілий тиждень не помічали, що їхній колега мертвий

Жінка знайшла під підлогою мумію дитини 40-річної давності

Повʼязані теми:

Наступна публікація