Дайвери поставили спектакль на дні Байкалу

Дайвери поставили спектакль на дні Байкалу

Ілюстрація / Фото: dive-instruktor.narod.ru

Постановка, що розповідає історію про кохання Ангари і Єнісею, тривала 44 хвилини.

 Іркутські дайвери поставили підводну новорічну виставу і зіграли ії на дні озера Байкал. Глядачами виступили дайвери, що страхували акторів, та оператори.

Постановка, що розповідає історію про кохання Ангари і Єнісею, тривала 44 хвилини. Як розповів керівник групи Андрій Барановський, сценарій до вистави дайвери писали всі разом, а репетирували на суші.

У день прем'єри учасники акції спочатку опустили на дно Байкалу реквізит, у якості якого виступили двері, віконна рама, крісло, стіл, телефон і магнітофон, а потім самі дайвери в костюмах героїв постановки занурилися на глибину близько семи метрів.

Найближчим часом група нирців має намір змонтувати і озвучити фільм, створений на основі відзнятого під водою матеріалу.

Як повідомляється, у попередні роки іркутські дайвери відзначали наступний Новий рік підводним хороводом. У 2010 році вони спочатку збиралися відмовитися від цієї традиції, замінивши її театральною постановкою, однак після прем'єри вистави нирці все ж вирішили не нехтувати звичаєм. Хоровод навколо ялинки під водою запланований на 25 грудня.

Читайте також:

Українські дайвери в Червоному морі пов'язали озброєних єгиптян

Режисер "Титаніка" занурився на дно Байкалу

Президент Монголії опустився на дно Байкалу

Повʼязані теми:

Наступна публікація