Висланим зі США російським шпигунам влаштували відпочинок на Байкалі

Шпигуни гостювали на Байкаі інкогніто - службу безпеки готелю попередили тільки, що потрібно охороняти якихось значних персон.

 Десятці російських шпигунів, висланих цього літа зі США, у вересні влаштували розкішний відпочинок на Байкалі.

Мова йде про групу російських громадян, яки були заарештовані у США в кінці червня за звинуваченням у шпигунстві. У липні їх обміняли в віденському аеропорту на чотирьох росіян, засуджених раніше в РФ за шпигунство.

Як стало відомо ЗМІ, колишні шпигуни гостювали інкогніто - за тиждень до їх приїзду службу безпеки готелю попередили тільки, що потрібно охороняти якихось значних персон. Персонал готелю вирішив, що мова йде про друзів російського прем'єра Володимира Путіна.

Один з охоронців, що супроводжували гостей, розповів виданню, що деякі з них були з дітьми, а дехто взагалі не володів російською мовою. Решта говорили добре, але майже всі з акцентом.

Як повідомляється, шпигунам-туристам дуже сподобалося відпочивати на Байкалі. Вони ходили на екскурсії, спускалися в батискафах на дно озера, їли місцеві делікатеси.

Зокрема, Анна Чапман їла трохи, трималася скромно і мало розмовляла.

Нагадаємо російська влада спочатку скандалу не приховувала, що розкриття шпигунів стало результатом зради. Путін під час зустрічі з проваленими агентами прямо заявив: "Це результат зради, а зрадники завжди погано кінчають".

Пізніше було названо ім'я зрадника, яким виявився полковник Потєєв, що відповідав в Службі зовнішньої розвідки за американський сектор. Полковник Щербаков, якого до того вважали винуватцем розкриття, виявився "не тим" зрадником - він відповідав за інший сектор у розвідці та втік до США набагато раніше.

Читайте також:

"Російська шпигунка" Анна Чапман знялась у еротичній фотосесії

Америка захистить зрадника російських шпигунів

Саакашвілі похвалив грузинські спецслужби за боротьбу з "російськими шпигунами"

У Сомалі стратили двох дівчат за шпигунство на користь уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: