Мєдвєдєв здійснив мрію в'єтнамської дівчини одним дотиком руки

Під час візиту до В'єтнаму президент Росії виступив перед російськомовними студентами і познайомився з дівчиною, яка вважає його своїм кумиром.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв здійснив мрію співробітниці в'єтнамського МЗС, яка вважає його своїм кумиром, потиснувши їй руку.

Під час візиту до В'єтнаму Мєдвєдєв поспілкувався з випускниками радянських і російських вузів. Одна дівчина звернулася до президента з проханням потиснути йому руку, проте засумнівалася, що ця мрія здійсненна.

"Це найпростіша мрія, яка тільки може бути, і якщо у Вас є бажання, я готовий це зробити просто зараз", - посміхаючись сказав Мєдвєдєв під оплески аудиторії.

"Підходьте, підходьте, не соромтеся", - додав російський президент.

Коли дівчина піднялася на сцену, він під загальні оплески міцно потиснув їй руку і сказав кілька добрих слів.

"Що стосується моїх "героїв"- у нас у кожного є люди, які нам подобаються, які надихають нас, причому перелік цих людей змінюється з віком", - сказав Мєдвєдєв.

"Це можуть бути великі політики, історичні персонажі, люди зовсім непримітні, наші близькі, наші родичі, друзі, імена яких ніхто не знає часто, але вони формують нас як особистість", - додав він.

Мєдвєдєв наголосив на важливості розширення кругозору, зокрема і шляхом вивчення іноземних мов.

"Я впевнений, що всі присутні в цій залі абсолютно щасливі люди, тому що ви носії майже двомовної культури. Це дуже збагачує. Я вам щиро заздрю. Якби я знав в'єтнамську так, як ви знаєте російську, я був би набагато більш досвідченою людиною ", - сказав, сміючись, Мєдвєдєв, викликавши бурхливу емоційну реакцію аудиторії.

До речі, як кумира Мєдвєдєва приймали і в Китаї. Там ветерани пожалілися, що так і не змогли сфотографуватися із Йосипом Сталіним, тому зараз вони б хотіли сфотографуватися з Дмитром Мєдвєдєвим.

Читайте також:

Дмитро Мєдвєдєв відвідав В'єтнам

Мєдвєдєв виклав у Twitter відео-пародію на самого себе

Вперше рейтинги Мєдвєдєва і Путіна зрівнялися

У Китаї Мєдвєдєва прийняли як символ країни, що дала світу сталінізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: