Українець придумав новий календар ділення днів

Українець придумав новий календар ділення днів

Українець придумав новий календар ділення днів

В Україні запатентували альтернативний календар, у якому з'явився додатковий місяць грібень. Він розташовується між серпнем та вереснем.

В Україні вчитель фізики Олександр Макарчук придумав і запатентував альтернативний календар. Від звичного григоріанського календаря він відрізняється тим, що налічує 13 місяців.

Додатковим місяцем став грібень. Він розташовується між серпнем і вереснем.

Кожен місяць, за задумом вчителя, має налічувати 28 днів і починатися у понеділок. Дружина винахідника, Лідія Макарчук, заявила, що альтернативний календар буде зручним, зокрема, бухгалтерам. Вираховувати кількість відпрацьованих годин, як пояснює вона, з цим календарем буде простіше.

На свій винахід Макарчук одержав патент у Києві (сам він є жителем Чернівецької області). У столиці, як розповіла його дружина, її чоловікові пояснили, що якщо йому вдасться запровадити календар, то він отримає Нобелівську премію.

Зі своїм проектом Макарчук звернувся до Міжнародного астрономічного союзу і Всесвітньої асоціації календарів. Однак підтримки ані з боку міжнародних організацій, ані з боку української влади він не отримав.

Читайте також:

Польські трунарі випустили еротичний календар

Спокуслива Кайлі Міноуг знялась для календаря

Італійський трунар випустив еротичний календар

Повʼязані теми:

Наступна публікація