Памела Андерсон посварилася із сином

Старший син Памели Андерсон образився на неї через те, що Пем була оголеною на сторінках "Playboy". Він три дні не розмовляв з матір'ю.

Американська модель та акторка 43-річна Памела Андерсон сфотографувалася оголеною для січневого номера журналу "Playboy".

"Ми не очікували, що Памела погодиться знятися у відвертих позах без одягу, — розповідають організатори фотосесії. — Раніше вона заявила, що зав'язує з еротичними зйомками і більше не роздягатиметься".

Кажуть, так вирішила заради синів — 13-річного Брендона і 12-річного Ділана. Вони вважають професію матері недостойною. Нещодавно старший Брендон побачив автобіографічну книжку Андерсон "Зірка". На її обкладинці — знімки акторки у білизні. Син почервонів і сказав, що це непристойно.

"Мабуть, цю фотосесію варто вважати прощальним жестом Памели, яка планує засісти у будинку й присвятити себе сім'ї, — кажуть друзі. — Хоча вона дотримала свою обіцянку перед синами і на обкладинці в одязі, усередині журналу використовують її відверті знімки з попередніх фотосесій. Через це на модель образився старший син Брендон. Він три дні не говорив з матір'ю".

Памела поділилася з журналом своїми віршами, в яких ідеться про сексуальну революцію і про те, як добре творити добро.

Читайте також:

"Міс Україна" подає до суду на Памелу Андерсон

Памела Андерсон заборгувала США 500 тисяч доларів

Памела Андерсон запала на киянок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: