Памела Андерсон посварилася із сином

Старший син Памели Андерсон образився на неї через те, що Пем була оголеною на сторінках "Playboy". Він три дні не розмовляв з матір'ю.

Американська модель та акторка 43-річна Памела Андерсон сфотографувалася оголеною для січневого номера журналу "Playboy".

"Ми не очікували, що Памела погодиться знятися у відвертих позах без одягу, — розповідають організатори фотосесії. — Раніше вона заявила, що зав'язує з еротичними зйомками і більше не роздягатиметься".

Кажуть, так вирішила заради синів — 13-річного Брендона і 12-річного Ділана. Вони вважають професію матері недостойною. Нещодавно старший Брендон побачив автобіографічну книжку Андерсон "Зірка". На її обкладинці — знімки акторки у білизні. Син почервонів і сказав, що це непристойно.

"Мабуть, цю фотосесію варто вважати прощальним жестом Памели, яка планує засісти у будинку й присвятити себе сім'ї, — кажуть друзі. — Хоча вона дотримала свою обіцянку перед синами і на обкладинці в одязі, усередині журналу використовують її відверті знімки з попередніх фотосесій. Через це на модель образився старший син Брендон. Він три дні не говорив з матір'ю".

Памела поділилася з журналом своїми віршами, в яких ідеться про сексуальну революцію і про те, як добре творити добро.

Читайте також:

"Міс Україна" подає до суду на Памелу Андерсон

Памела Андерсон заборгувала США 500 тисяч доларів

Памела Андерсон запала на киянок

Повʼязані теми:

Наступна публікація