Уфологи шукають в горі на півдні Франції "гараж прибульців"

Уфологи шукають в горі на півдні Франції "гараж прибульців"

Уфологи шукають в горі на півдні Франції "гараж прибульців"

На південному заході Франції взялися за пошуки місця, де в очікуванні кінця світу коротають час прибульці.

На думку шукачів позаземного розуму, гора Бугараш в департаменті Од на південному заході Франції – це одне з декількох місць на Землі, яке вціліє під час кінця світу.

Є думка, що "під горою в очікуванні кінця світу коротають час прибульці. У Судний день вони полетять, забравши з собою кількох щасливчиків з людей". Оскільки згідно зі "стародавнім календарем майя" Армагеддон наступить 21 грудня 2012 року, невелике село, розташоване біля підніжжя гори, в даний час страждає від напливу ентузіастів.

Староста Жан-П'єр Делор повідав, що чужаки з'являються в селі протягом останніх 10 років, відтоді, як один з місцевих розповів, що "бачив прибульців і чув що доноситься з-під гори гул їх космічних кораблів". Тепер у цих місцях можна спостерігати " людей, які лежачи співають і медитують", з'явилися пропозиції про продаж нерухомості, організації туристичних поїздок і проведення уфологічних лікнепів. Для боротьби з навалою мисливців за НЛО Делор пригрозив викликати армію: "Якщо завтра сюди прийдуть десять тисяч людей, наше село, в якій проживають 200 осіб, цього не винесе", - сказав він.

Читайте також:

Нова Зеландія оприлюднила засекречені дані про НЛО

У Бердичеві встановлять пам'ятник загиблим інопланетянам

Вчені: 2012 року Землю відвідає армада гігантських НЛО

Повʼязані теми:

Наступна публікація