"Міс Україна" подає до суду на Памелу Андерсон

Візит Памели Андерсон до Києва завершився скандалом: організатори конкурсу "Міс Україна" вимагають від секс-діви 300 тис. доларів за порушення умов контракту.

Організатори конкурсу "Міс Україна - 2010" подають до суду на Памелу Андерсон. Українська сторона звинуватила американську секс-діву в порушенні умов контракту і вимагає астрономічну компенсацію в розмірі 300 тисяч доларів.

Для гостей, які завітали до Києва на фінал конкурсу, однією з умов була обов'язкова присутність на закритій вечірці після офіційного заходу та інтерв'ю державному каналу.

Колеги Андерсон Орнелла Мутті та Елізабет Херлі свої зобов'язання бездоганно виконували, яких би зусиль їм це не коштувало, а ось Памела Андерсон деякі пункти контракту вирішила проігнорувати.

"Зараз юристи компанії Олександра Оніщенка зайняті складанням позову щодо пані Андерсон та її менеджменту. Деякий час піде на підготовку документів і уточнення нюансів, наприклад, де буде розглядатися ця справа", - повідомила член організаційного комітету "Міс Україна – 2010" Ірина Ялова.

Із заморської красуні мають намір стягнути 300 тисяч доларів, тобто вимагають повернути заплачений їй гонорар за порушення умов договору.

Читайте також:

Памела Андерсон запала на киянок

Звєрєв і Білик погуляли після "Міс Україна-2010". ФОТО

У Києві обрали найкрасивішу дівчину України. ФОТО

Памела Андерсон заборгувала США 500 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація