Забави дикунів перед виборами

Забави дикунів перед виборами

Юрій Винничук / Фото: УНІАН

Що не кажіть, а ми ще дикий народ. Де ще у світі, аби вибити з рейтингу політика, намагаються задемонструвати його єврейські корені?

Ні, що не кажіть, а ми ще таки дикий народ. Дивно, що оселилися в Європі. А треба було б в Африці. Той Мугабе – це ж наша людина! Та, зрештою, і Януковича Ганця порівнювала з Африкою. Мовляв, настільки ще недосліджений і загадковий. А може, і дрімучий, як Африка.

Ось де ще у світі для того, аби вибити з рейтингу політика, намагаються задемонструвати його єврейські корені? Тільки у нас. І головне ж не те погано, що демонструють, а те, що демонструють з успіхом, не вперше і не вдруге, а постійно. І використовується ця примітивна технологія всіма політичними силами.

Перед попередніми парламентськими виборами "Наша Україна" розповсюдила листівки з зображенням єврейського вертепу, де в команді Тимошенко красувався Михайло Бродський. На минулих президентських виборах ми були свідками копання у родоводі Яценюка. Копали тоді всі.

А зараз уже теперішня влада вирішила і собі скористатися напрацьованим матеріалом і теж вдарити по Юлі відомим способом. Бо для боротьби з Юлею усі засоби добрі. А тому швиденько підшукали депутата Івано-Франківської обласної ради Зеновія Бойчука і підкинули йому ідею ушанувати дідуся Тимошенко Абрама Капітельмана меморіальною дошкою на колишній єврейській школі у Снятині, де той нібито працював директором.

Жодних документів, які б свідчили, що це справді дід Тимошенко, ми ще не бачили і не знати чи побачимо, але це ж дрібничка, правда? Головне, що персонаж для атаки вибраний вдало. Зеновій Бойчук бореться зі світовим єврейством давно і з небувалим запалом. Дідуся Капітельмана він витягнув із забуття ще перед президентськими виборами, скориставшись публікаціями Дмитра Чобота, який за гарний гонорар кому захочеш намалює сіоністську біографію.

А ще раніше Бойчук очолював газету "Вечірній Івано-Франківськ", де змушував читачів замислитися над такими глобальними проблемами як "Чи є в жида совість?" Тут уже на повному серйозі наводили докази про те, що у євреїв є тільки половина душі і відповідно половина совісті: "Процес обрізання стимулює розвиток лівої півкулі мозку, яка відповідає за аналітичне мислення... але за рахунок "розгону" лівої півкулі деградує права, яка відповідає... за совість... і ось і ненавидять жиди українців, нищать білу расу, а найбільше – українців. Але не знищили, бо не встигли".

Гуцули є різні. Бувають серед них і придурки, як і всюди. Тому для придурків хотілося б нагадати, що обрізають дітей не лише євреї, але і мусульмани, і деякі африканські народи. Чи готовий автор привселюдно позбавити совісті ще й мусульман та опинитися в ролі Салмана Рушді, який змушений переховуватися? Сумніваюся.

Відкриття Бойчука на цьому не завершилися. Він також виявив, що Абрам Капітельман, очоливши єврейську школу у 1940 році, "хоч і був комсомольцем, але учнів виховував в юдейському дусі".

Тут уже бачимо натяк на глибокий психічний розлад нашого дослідника. Котрась півкуля вочевидь буксує. Адже писати, що у 1940 р., коли почав зароджуватися сталінський антисемітизм, а всіх євреїв-чекістів вистріляли, коли усі єврейські організації були заборонені, якийсь комсомолець, начинений по зав'язку марксизмом-ленінізмом, посмів пропагувати юдаїзм, – це вже ознака глибокої параної.

До того ж дружина А. Капітельмана Марія Йосипівна Грігян була "большевичкою, активною комуністкою і мала неабиякий авторитет серед партійців". Подумати тільки, і як така активна большевичка крізь пальці дивилася на юдаїзм свого чоловіка?

А далі більше. Виявляється, той факт, що "вона носила дівоче прізвище, а не взяла прізвище чоловіка, врятував її сім'ї життя. Адже нацисти були нещадними з єврейським населенням".

Не знаю, чи тут навіть тривала диспансеризація допоможе. Бо писати такі ідіотизми може тільки безнадійно хвора людина. Хіба ж невідомо, що прізвище для нацистів не грало жодної ролі? Вони чудово знали, що половина євреїв ще за революції стали свєрдловими, п'ятаковими, риковими, портновими, азаровими, а декотрі й бойчуками. І навіть той факт, що у документі могло бути слов'янське прізвище, і національність вказувалася слов'янська, але людей хапали на вулиці за самий лише їхній вигляд. Рудий чи навпаки чорний? З характерним носом? Все, ти жид.

А між іншим, серед гуцулів рудих з характерним носом і пулькатими очима чимало. Я б на місці Бойчука так дуже не захоплювався чиїмись родоводами, поки історики ще не вияснили, куди поділися хазари.

А поки що Бойчук закликає Юлю, аби вона усім відверто оповідала про свою родину і не відрікалася єврейських коренів: "За неписаними правилами хорошого тону та українською народною традицією заведено знати своїх предків до сьомого коліна". І як тут не втішитися за такого розумного депутата, чиє сьоме коліно ще в хліві рохкало, а нині уособлює владу?

Пишу я це не тому, що мене дуже репутація Юлії Тимошенко розхвилювала, ніколи я не був її беззастережним прихильником. Але на опозиційному безриб'ї і рак риба. Бодай хтось б'є в литаври і тулумбаси та закликає народ до опору. Мені гидка сама технологія, яка упосліджує нас до рівня приматів.

Дивним є те, що політтехнологи, які використовують антисемітську пропаганду, обмежуються лише нападами на кандидатів у президенти. Тобто тотальної боротьби з євреями, представленими в медіа та бізнесі, нема. А це наводить на деякі думки про те, хто насправді стоїть за різними бойчуками та іже з ними.

Найцікавіше, що наш борець зі світовим єврейством і особисто з Юлею... виявися бютівцем. І залишається в рядах БЮТу після усіх своїх одкровень. Це тим більш дивно, що Тимошенко обіцяла очищення "каманди". Та хіба тут самим очищенням обійдеться? Доведеться зробити ще й обрізання. Щоб ліва півкуля правій не заважала.

_________________________

Читайте також:

Інститут комуністичної пам'яті

Твердолобі комуністичні дядечки зі своїх позицій не вступляться: стара гвардія вимирає, але не здається. Що ж - це теж вихід.

А може, і дрімучий, як Африка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація