У Снятині встановлять меморіальну дошку Абраму Капітельману – діду Тимошенко

Депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції БЮТ Зіновій Бойчук збирає гроші на встановлення меморіальної дошки дідусеві Юлії Тимошенко.

У місті Снятин на Івано-Франківщині найближчим часом з'явиться меморіальна дошка Абраму Капітельману, дідусеві Юлії Тимошенко, повідомив депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції БЮТ, почесний краєзнавець Прикарпаття Зіновій Бойчук.

"Жодної проблеми я в цьому не бачу. Ось, наприклад, батькові Віктора Ющенка встановили погруддя у Великих Кам'янцях. Чому ж краєзнавці не можуть відновити пам'ять про дідуся Юлії Володимирівни Абрама Капітельмана, який працював директором третьої єврейської школи в місті Снятині в довоєнний час", - зазначив Бойчук.

Він повідомив, що віднайшов архівні документи і наразі готує подання міському голові та раді міста Снятина про дозвіл на встановлення меморіальної дошки на будинку, де проживала сім'я Капітельмана.

Меморіальну дошку депутат хоче встановити за свої гроші, хоча також планує звернутися до городян за пожертвуваннями, і для цього планує відкрити спеціальний рахунок в банку.

"Я вважаю, що для Снятина ця подія буде мати виняткове позитивне іміджеве значення, адже така відома постать як дідусь Тимошенко зможе залучати туристів не тільки з України, а навіть з-за кордону", - заявив Бойчук.

Абрам Капітельман загинув під час війни на фронті в листопаді 1944 року.

Читайте також:

На Прикарпатті відкрили пам'ятник автору Заповідей українського націоналіста

Бронзового Леніна в Ужгороді переплавлять на скульптуру єпископа

Ющенко дійшов висновку, що він нащадок Мазепи

В Україні вперше встановлять пам'ятник Льву Троцькому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: