Памела Андерсон запала на киянок

Голлівудська зірка Памела Андерсон вирішила відкрити у Києві модельне агентство. Допоможе їй у цьому російський друг Петро Лістерман.

Після судівства на конкурсі "Міс Україна 2010" Памелі Андерсон настільки сподобалися українські дівчата, що вона разом зі своїм російським другом Петром Лістерманом вирішила відкрити у Києві спільний бізнес.

Йдеться про модельне агентство, яке буде популяризувати красу українських дівчат.

Як зазначається, Петро Лістерман - найвідоміший звідник на території пострадянського простору. Він приїхав на фінал конкурсу "Міс Україна 2010", щоб поповнити свій список завидних наречених для олігархів.

Петра цікавили українські красуні 1986-1992 років народження. У барі Національного Палацу "Україна", Лістерман влаштував маленький кастинг для своєї картотеки. Кожні 15 хвилин до російського звідника підходила дівчина, і Петро мило з нею спілкувався.

За словами Лістермана, українські дівчата невибагливі, наївні і бавлять своїм оригінальним акцентом.

Як розповіла Памела Андерсон журналістам після закінчення конкурсу, про спільному бізнесі з Лістерманом вона подумує вже давно, а зараз у Києві вони зустрілися, щоб обговорити конкретні деталі.

Нагадаємо, переможницею конкурсу стала 20-річна Катерина Захарченко з Одеси. Титул Першої віце-міс отримала Наталія Ситникова з Краматорська, а другою віце-міс назвали дівчину з Вінниці Юлію Стратегопуло. Корона Міс глядацьких симпатій дісталася Ганні Рибаковій з Одеси.

За корону "Міс Україна-2010" боролися 26 конкурсанток з різних міст України. Ведучими конкурсу були Іван Ургант і Віра Брежнєва.

Читайте також:

У Києві обрали найкрасивішу дівчину України

Звєрєв і Білик погуляли після "Міс Україна-2010"

Оголошено переможницю конкурсу Міс Україна-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: