Жіночу фригідність лікуватимуть екстазі

Жіночу фригідність лікуватимуть екстазі

Кілька таблеток - і дівчата стануть здоровими, на думку вчених / Фото: РИА Новости

Вчені вирішили, що дівчата, які вживають екстазі, не страждають психологічними проблемами та холодністю щодо хлопців.

Американським ученим вдалося виявити, що популярний у молодіжному середовищі наркотик екстазі може сприяти посиленню у дівчат статевого потягу і збільшувати ступінь їхньої сексуальної розкутості.

Це відбувається навіть у тому випадку, якщо у них є психологічні проблеми, що перешкоджають встановленню гармонійних стосунків із представниками протилежної статі.

Команда дослідників з університету Чикаго за підтримки Національного інституту зловживання наркотиками провела серію експериментів за участю здорових добровольців.

Як відзначає провідний автор проведеного дослідження, професор Джілліндер Беді, з'ясувалося, що екстазі робить дівчат більш товариськими, допомагає їм подолати скутість і страх перед контактами з малознайомими людьми.

Крім того, вживання наркотиків сприяє активізації таких якостей, як дружелюбність, грайливість, співпереживання і симпатія до людей в цілому. На думку доктора Беді, певною мірою дана речовина може бути корисною.

Однак у той же час учені застерігають, що вживання екстазі, внаслідок якого оточуючі перестають сприйматися вороже, може призвести й до негативних наслідків, оскільки дівчата в результаті його впливу стають більш довірливими і можуть опинитися в дуже неприємних і небезпечних ситуаціях.

Нагадаємо, раніше американські вчені дослідили, що екстазі допомогло позбутися від стресових розладів людям, які хворіли вже понад 19 років.

Читайте також:

Названо дату першого сексу на землі

Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Повʼязані теми:

Наступна публікація