Новими ліками від стресу стане екстазі

Американські вчені дослідили, що екстазі допомогло позбутися від стресових розладів людям, які хворіли вже понад 19 років.

Екстазі допомагає пацієнтам зі стресовим розладом подолати недугу. Даний ефект був виявлений під час випробувань препарату на пацієнтах, що раніше не піддавалися лікуванню і страждали від посттравматичного стресового розладу протягом більш ніж 19 років.

Медики в США провели два 8-годинних сеанси психотерапії тривалістю від трьох до п'яти тижнів, протягом яких пацієнти приймали наркотик екстазі.

Два місяці по тому у 80% пацієнтів більше не спостерігалося ознак розладу. 10 з 12 пацієнтів, що приймали екстазі, проявили реакцію на лікування. Лише 2 з 8 пацієнтів, яким давали плацебо, показали поліпшення.

Троє пацієнтів, стан яких був спочатку настільки важким, що вони не могли працювати, змогли знову повернутися до своїх обов'язків.

У найближчому майбутньому вчені мають намір перевірити ефект терапії на солдатах, що повернулися з Іраку.
Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, що боротися з наслідками посттравматичного стресу солдатам, які повернулися з Іраку і Афганістану, допоможуть собаки.

Лікарі стверджують, що соціальна підтримка від спілкування і тренувань з собаками дуже впливає на успішність психологічної реабілітації солдатів. Крім цього підтримка чотириногого друга допомагає відновитися від багатьох серйозних фізичних хвороб, а також захищає від хронічної депресії, яка так часто супроводжує учасників військових дій.

Читайте також:

Іспанець пограбував десять аптек заради "Віагри"

У Донецьку з'явилися "наркомати", які продають суміші для паління

У США конфіскували партію таблеток екстазі у формі голови Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: