Учені розгадали секрет жіночої фригідності

Як стверджують учені, низький статевий потяг може виявитися фізіологічною проблемою. У фригідних жінок інакше функціонує мозок.

Результати магнітно-резонансної томографії свідчать, що мозок жінок, які страждають від нестачі статевого потягу, функціонує інакше, ніж у жінок з нормальним лібідо.

Як з'ясували фахівці університету Уейна, розташованого в Детройті (США), зони головного мозку, які висвічуються, якщо жінки думають про секс, залишаються темними, у той час як області, які при таких думках повинні залишатися темними, подразнюються.

У ході дослідження 19 жінок із низьким лібідо і 7 представниць контрольної групи залишили на 1,5 години перед телевізором, на якому щохвилини чергувалися щоденні програми, еротичні відео і синій екран. Весь цей час їх мозкова активність відстежувалася за допомогою МРТ.

"Нам вперше вдалося отримати докази того, що низький статевий потяг може виявитися фізіологічної проблемою", - заявив фахівець університету Уейна.

У той же час критики звинувачують авторів дослідження в спробі підвести "науковий фундамент" під різний сексуальний потяг у жінок. Вони також вказують на те, що в дослідженні взяли участь всього 26 жінок.

Зокрема, клінічний психолог Пітер Белла вважає, що дослідникам не вдалося знайти причину низького статевого потягу.

"Найнебезпечніше, що тепер жінка, яка відчує себе недостатньо сексуальною, вирішить, що у неї медичні проблеми", - додав він.

Читайте також:

Названо дату першого сексу на землі

Вчені: у повних чоловіків низька якість сперми

Учені порахували, скільки статевих актів необхідно для зачаття

Вчені довели: "чоловіча менопауза" існує, але лікується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: