Названо дату першого сексу на землі

Першими коханцями були риби. І у них був справжнісінький секс, а не якийсь там нерест.

Риби були першими істотами на планеті, які займалися сексом. Вперше копуляція сталася на початку девонського періоду приблизно 400-410 млн років тому.

"Це був не просто нерест, а справжній секс", - підкреслює автор дослідження Джон Лонг, віце-президент Музею природної історії Лос-Анджелеса (США).

Він і його колеги вивчили добре збережені скам'янілі ембріони вимерлих панцирних риб у формації Гого, що в Західній Австралії. Хоча вони жили вже в пізньому девоні, близько 380 млн років тому, аналіз показав, що спаровування для плакодерми було звичайною справою, отже, першовідкривачами повинні були стати їх попередники.

Самці поміщали сперму на зберігання в організм самки за допомогою особливого вусика, який був частиною черевного плавника. Генетичний аналіз скам'янілостей показав, що гени, відповідальні за зростання наших кінцівок і черевних плавників риб, грали також роль у розвитку статевих органів наших далеких предків. Найцікавіше, що вони ж контролювали ріст щелепи.

Саме, команда пана Лонга прийшла до висновку, що щелепи у риб розвинулися зовсім не для більш зручного годування, як прийнято вважати, а для полегшення спарювання. Між іншим, найдавніші з риб - акули – і тепер використовують щелепу як раз для того, щоб утримувати самок за грудні плавці під час злягання.

Кілька років тому та ж група вчених оголосила про виявлення найстарішого свідоцтва живонародження на планеті. Вони знайшли викопну представницю роду Materpiscis, пов'язану пуповиною з ембріоном.

Результати дослідження були оприлюднені на конференції на честь 70-річчя Товариства палеонтології хребетних.

Читайте також:

Учені довели: люди позіхають, бо хочуть сексу

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: