ТОП-10 найбільших зірок-благодійників

Перше місце у рейтингу зірок, які переймаються благодійністю, посіла епатажна співачка Lady GaGa.

Найбільша в США організація, що займається залученням молоді до благодійних справ  DoSomething склала рейтинг головних знаменитих благодійників. У Top-20 Celebs Gone Good увійшли найяскравіші представники сучасного шоу-бізнесу - від Джастіна Бібер до Lady GaGa.

Перше місце дісталось Lady GaGa. Вона виступає в допомогу правозахисним організаціям, підтримує одностатеві шлюби. Одним з головних справ для Гаги в 2010-му році стала боротьба проти політики американських збройних сил "Не питай, не говори", відповідно до якої людям, які мали контакт з особами своєї статі, не можна служити в армії. 

На другому місці - Аліша Кіс. Цього року вона народила сина, але, незважаючи на цю важливу подію, вона знайшла час не тільки для своєї сім'ї. Аліша - один із найактивніших помічників фонду Keep Child Alive. Саме вона в цьому році придумала акцію "Цифрова смерть", завдяки якій на допомогу дітям вдалося зібрати понад мільйон доларів буквально за тиждень.

"Бронза" дісталась Тейлор Свіфт. Після того, як у її місті Нешвіллі трапилася повінь, вона сама пожертвувала на відбудову 500 тисяч доларів. І після цього вона ще брала участь у кампанії по залученню коштів інших людей по допомозі місту. Також Свіфт цікавиться питаннями освіти і бере участь у масштабній акції Read Now, яка намагається повернути у людей інтерес до читання.

На четвертому місці - родина Катчер-Мур. Демі та Ештон підтримують організації, що намагаються вирішити проблему дитячого рабства. Цього року пара подорожувала світом, спілкуючись з керівництвом різних країн, щоб обговорити це питання.

Еллен Дедженерес (п'ятий рядок) сама відноситься до сексуальної меншини, тому все, що пов'язано з меншинами, її особливо хвилює. Вона присвятила не один ефір своєї програми цій темі, об'єдналася з The Trevor Project, щоб заробити гроші на підтримку представників меншин, які страждають психічними захворюваннями. Загалом, вона дійсно багато робить для спільноти лесбійок, геїв, бісексуалів.

На шостому місці "третина групи" Jonas Brothers Нік Джонас. Хлопець стурбований проблемою діабету, і скрізь він намагається привернути до неї увагу - у своїх публічних виступах, у власному блозі... І йому це, звичайно, вдається.

Актор Метт Деймон, у якого сьоме місце, ще в минулому році став співзасновником Water.org - організації, що займається питаннями забезпечення жителів країн, що розвиваються чистою питною водою. У цьому році Метт сам їздив до Ефіопії, а також особисто звертався до знаменитостей з проханням пожертвувати гроші на ці цілі.

На восьмий рядку розташувався Леонардо ДіКапріо, який цього року очолив кампанію фонду порятунку дикої природи WWF Save Tigers Now. Лео мало того, що сам пожертвував мільйон доларів, так ще і об'їздив всю Азію зі своєю кампанією, зустрічаючись з лідерами країн, де мешкають тигри.

Опру Вінфрі, яка на дев'ятому місці, особливо цікавлять питання освіти. Вона жертвує мільйони і мільйони доларів - вона віддала на благодійні цілі 40 мільйонів.

Юний співак Джастін Бібер на 10-му місці. Такої честі хлопець удостоївся за свої спроби зробити цей світ кращим. Він записав відео, яке було адресоване хворим дітям, пожертвував 150 тисяч доларів нью-йоркській дитячій лікарні. Також Бібер продовжує співпрацювати з Pencils of Promise - він має намір й надалі допомагати будувати школи й установи в країнах, що розвиваються, жертвуючи по долару з кожного проданого на свій концерт квитка. А це непогані гроші, враховуючи скільки Джастін виступає і які арени збирає.

Читайте також:

Вісім воскових фігур Lady GaGa з'явились у музеях Тюссо

Lady GaGa попросила Армані пошити їй монстерські костюми

Lady GaGa переконують заспівати російською

Повʼязані теми:

Наступна публікація