У США вручили American Music Awards

Тріумфатором нагородження премії American Music Awards став співак Джастін Бібер, який отримав чотири нагороди.

Джастін Бібер / Фото: Getty Images/Fotobank
Вчора, 21 листопада, в Nokia Theatre в Лос-Анджелесі відбулося відмінне шоу American Music Awards. Ну і імена володарів нагород для багатьох стали сюрпризом.

Так, справжній тріумфатор церемонії - це Джастін Бібер, він отримав чотири премії (у номінаціях "Прорив року", "Найкращий альбом", "Найкращий виконавець" у жанрі поп або рок і, нарешті, "Артист року"). При цьому, Джастін - наймолодший артист в історії, який удостоївся АМА.

"Нічого собі. Це означає... Навіть не знаю, що сказати, - підбирав слова Бібер. - У мене дивовижні шанувальники. Я хочу подякувати своєму лейблу. Я хочу подякувати всіх - моїй мамі, яка не здалася, моїй сім'ї, моєму татові. Але, знаєте, можливість робити те, що я роблю, з'явилася у мене півтора року тому. Мене помітив чоловік на ім'я Ашер Реймонд. У нього дивовижна кар'єра. І взагалі, було правильно запросити його сюди розділити цю нагороду зі мною. Він не тільки мій наставник, а й мій друг і старший брат".

Після цих слів Ашер вийшов на сцену і обійняв Джастіна - один із найбільш сентиментальних моментів церемонії.

Взагалі, сентиментальних моментів у той вечір було достатньо - взяти хоча б виступ Тейлор Свіфт з піснею "Back to December". Співачка нагадала про те, що скоро Різдво і свята: сцена була прикрашена снігом, Тейлор сиділа за роялем і співала ліричну пісню.

Ну а список переможців AMA-2010 виглядає так: "Найкраща група" (поп чи рок) - "Black Eyed Peas", "Найкраща виконавиця" (кантрі) - Тейлор Свіфт, "Найкращий латиноамериканський артист" - Шакіра, "Найкраща виконавиця" (соул / R & B) - Ріанна, "Найкращий виконавець" (кантрі) - Бред Пейслі, "Найкращий артист для дорослої аудиторії" - Майкл Бабл, "Найкращий артист" (соул / R & B) - Ашер.

Читайте також:

Емінем номінований на п'ять премій American Music Awards

"Coldplay" визнали найкращими авторами пісень року

Церемонія нагородження MTV Video Music Awards 2010

У США вручили American Music Awards

У США вручили American Music Awards

Повʼязані теми:

Наступна публікація