В Україні голі прибиральниці стають дедалі популярнішими

В Україні голі прибиральниці стають дедалі популярнішими

Нетрадиційне застосування еротики вже давно стало повсякденним явищем у світі.

Нетрадиційне застосування еротики набирає обертів і дедалі більше стає популярним товарним брендом.

Гнучкі кадри допомагають завоювати клієнта та виділитися з сірого натовпу, упевнений керівник бікіні-мийкою Анатолій. І запевняє, популярність напряму прямо пов'язана із сезонністю. Менше всього замовлень улітку та взимку. Найгарячіший час - осінь.

На автомийці на дівчат в купальниках можна дивитися з салону автомобіля, але краще це радять робити у спеціальній кабінці, яка передбачена для клієнтів. Щоб руками не чіпали.

За таке милування викласти доведеться 200 гривень. Та можна побачити навіть більше. Прейскурант цін, що висить на вході чітко дає зрозуміти - за подвійну суму такий танок із відром та мачулкою можна буде побачити в топлес-вигляді.

Нетрадиційне застосування еротики вже давно стало повсякденним явищем у світі.

"Сексуально дати дуба" - з таким закликом італійська фірма, яка пакує люд в останню путь, проводила фотосесію. А календар від січня до грудня - це те, що з цього вийшло. Компанія таким чином піариться вже вісім років.

У Чехії для збільшення попиту на послуги прибиральниць, дівчата вирішили просто роздягнутися. Специфіка роботи проста - прибиральниця має милувати око. Ціни коливаються від ста п'ятдесяти євро за годину - клієнт може обрати дівчат-топлес, або ж геть роздягнутих прибиральниць.

А в Японії, щоби навернути людей до класичної музики - оркестр дає концерти оголеним. Японські дівчата і на репетиціях, і на самих виступах - у чому мати народила збирають аншлаги та грають на біс.

Чи є вартим застосування еротики і в рекламі, і в бізнесі, визначають за допомогою ай-треків. Коли людина потрапляє в темну кімнату, перше на чому фіксує увагу, коли вмикається світло - оголене тіло. Доведено вченими.

Юрист Михайло Ілляшев уважає, потрібно негайно визначити межу,до якої можна опускатися. В цивільному праві - все, що не заборонено - дозволено. Якщо законодавець хоче заборонити, потрібна буде ініціатива на законодавчому рівні.

А в цьому випадку є один єдиний критерій - моральність. Уся надія поки що на це.

Читайте також:

Гола активістка FEMEN вчила Азарова української мови

Голі активістки FEMEN здалися Могильову

Дівчата з FEMEN роздягнулись проти Путіна

Скільки вигоди і скільки ризику у нетрадиційному застосуванні еротики

Скільки вигоди і скільки ризику у нетрадиційному застосуванні еротики

Повʼязані теми:

Наступна публікація