Голі активістки FEMEN здалися Могильову

За "антипутінську" акцію 27 жовтня активісткам жіночого руху інкримінують статтю 173 (хуліганство), за сьогоднішню акцію - статтю 185 (опір міліції).

Шестеро активісток жіночого руху FEMEN вранці 9 листопада влаштували під будівлею Головного управління МВС Києва топлес-акцію "здача в руки правосуддя". Напівоголених дівчат на місці затримала міліція. Активісток прикрашали написи:"Могилев, возьми меня", "Сдаюсь с невинной", "Stop cop".

Напередодні рух закликав всіх стати свідками добровільної здачі міліції учасниць антипутінської акції "Украина не Алина", яка відбулася 27 жовтня. У результаті правоохоронці затримали напіводягнених дівчат і доставила до відділку.

За "антипутінську" акцію активісткам руху тепер інкримінують статтю 173 (хуліганство), а за сьогоднішню акцію - статтю 185 (опір міліції). Про це повідомила лідер FEMEN Ганна Гуцол, якій, до речі, інкримінують статтю 185-1 (порушення правил проведення акцій).

"Адвоката не пускають. Дівчат розсадили окремо по камерах. Намагаються максимально покарати. Кажуть, дадуть 10 діб. Збирають справи", - розповіла лідер руху про події у міліцейському відділку.

 Раніше в FEMEN заявили, що після акції "Украина не Алина" правоохоронні органи Києва на протязі двох тижнів незаконно переслідували шістьох активісток руху, намагаючись залучити їх до відповідальності за участь в акції протесту і інкримінувати хуліганство. Як повідомили у русі, що напередодні здачі в руки правосуддя "близько п'яти міліціонерів" невпинно стежили за входом у кафе, де знаходиться штаб руху, сподіваючись заарештувати активісток ще до акції.

"Подібна поведінка міліції викликає законне обурення і обурення, так як ще ввечері 27 жовтня Ганна Гуцол, лідер руху, була викликана в Шевченківське районне відділення міліції для дачі свідчень щодо проведеної акції ("Украина не Алина")", - заявили в FEMEN. Міліція пред'явила порушення правил проведення акції і протестів за ст. 185-1 КУпАП України. Вранці наступного дня суд виправдав лідера руху і визнав акцію FEMEN, що не суперечить нормам закону, а дії міліції по затриманню - незаконними.

Незважаючи на це, через тиждень правоохоронні органи Шевченківського райвідділу міліції почали вимагати видати контакти та адреси дівчат, які брали участь в акції, посилаючись на тиск з боку ГУ МВС у місті Києві, повідомила прес-служба FEMEN.

Як заявляють активістки руху, переконання у правоті своїх дій спонукало їх добровільно з'явитися в Главк МВС і "пред'явити свої претензії за фактами незаконного тиску з боку міліції міста Києва, відстояти свої конституційні громадянські права".

Нагадаємо, під час акціїї проти візиту Путіна в Києві на бульварі Шевченка шестеро активісток скандували гасла: "Путин, трогай любовницу, а не Украину", " Украина не Алина ", "Нас так легко не нагнешь", "Кремлевским карликам не дадим", "Дзюдоист, борись с другими", "Нас не трахнешь".

Читайте також:

FEMEN повністю роздягнулися, протестуючи проти продажних виборів

Активістка FEMEN оголилася під Верховною радою

Гола активістка FEMEN "бомжувала" в переході

ВідеоГолі активістки FEMEN здалися Могильову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: