Польські трунарі випустили еротичний календар

Польські трунарі переконані: смерть - це еротично, а календар - найкращий дарунок. Тому майбутнім клієнтам дарують календарі з красунями на фоні домовин.

У Польщі вийшов новий номер еротичного календаря-2011 місцевої похоронної компанії Lindner. Таким незвичайним способом агентства ритуальних послуг рекламують свою продукцію майбутнім клієнтам.

Рекламувати похоронні послуги важко як мінімум з двох причин: перша - це досить делікатна тема, до якої варто поставитися з належною пошаною і повагою.

Друга - люди за життя взагалі не схильні думати про смерть і про те, що буде після неї з практичної точки зору. Але все ж таки банальна конкуренція на ринку подібних послуг бере верх.

До того ж ні для кого не секрет, що одним з найбільш популярних подарунків до цих пір є календар. Ще краще - корпоративний.

Але календар з видами природи або фотографіями архітектурних ансамблів - занадто просто і буденно. Тому виробники трун з Польщі вирішили підійти до процесу створення корпоративного календаря інакше. Вже кілька років поспіль вони випускають до нового року запальний календар з напівоголеними красунями, незмінними супутниками яких є труни.

Черговий календар на новий 2011-й рік не став винятком: його головна тема - секс, кримінал ну і, зрозуміло, самі труни.

Нагадаємо, в Італії компанія Cofani Funebri, що виробляє домовини, видала щорічний випуск власного еротичного календаря.

Читайте також:

Для щастя жінці потрібна модна труна

У Німеччині труни розмальовують кольоровими фарбами

Українки створили еротичний календар для Путіна й Мєдвєдєва

Німці видали еротичний календар із селянками

Повʼязані теми:

Наступна публікація