У Сіднеї до Різдва встановили велосипедну ялинку

У Сіднеї до Різдва встановили велосипедну ялинку

Фрагмент ялинки / Фото: Сегодня

Вісім тижнів і сто старих велосипедів вистачило австралійцям, щоб створити незвичайну ялинку до Різдва.

У Сіднеї створили незвичайну ялинку до Різдва з велосипедів, які були здані колишніми господарями на повторну переробку. На те, щоб зібрати таку різдвяну ялину, у авторів пішло вісім тижнів і сто велосипедів. У підсумку вийшла споруда близько семи метрів.

Всі рами велосипеда були пофарбовані зеленою фарбою, а колеса розфарбували різними кольорами, перетворивши їх на своєрідну подобу ялинкових прикрас. На верхівці ялинки за традицією встановили зірку, яка також складається з велосипедів.

Повідомляється, що така ялинка була зібрана в рамках щорічної акції зі створення різдвяного дерева з незвичайних матеріалів, придатних до переробки.

Нагадаємо, що минулого року в Сіднеї була встановлена ялинка з порожніх пластикових пляшок, а в 2008 - зі старих крісел.

Як повідомлялося раніше, мережа британських супермаркетів Tesco розробила новий дизайн різдвяної ялинки.

Штучні половинчасті ялинки надійдуть у продаж у найближчі вихідні. Їх висота становить шість футів (1,83 метра). Зі слів представників компанії, половини ялинок можна притулити до стіни, що має сподобатися володарям маленьких квартир і будинків.

Читайте також:

У Швеції відкрилася вакансія головного Санта Клауса країни

Найбажанішим подарунком на Новий рік для українців стануть гроші

Головну українську ялинку прикрасять радянськими іграшками та камінням Сваровскі

Повʼязані теми:

Наступна публікація