Обрано найсексуальніші будівлі світу

Найсексуальнішою будівлею в світі визнаний "Павільйон Квадраччі". Скляна будівля вінчає споруду у формі крил.

Найсексуальнішою будівлею в світі визнаний "Павільйон Квадраччі", що входить в архітектурний ансамбль музею мистецтв Мілуокі в штаті Вінсконсін.

Про це свідчать результати опитування, проведеного серед експертів туристичної індустрії.

Павільйон був розроблений іспанським архітектором Сантьяго Калатрава, будівництво було завершено в 2001 році. Скляна будівля вінчає споруду у формі крил. Ця конструкція обладнана внутрішнім механізмом, що дозволяє їй рухатися вгору і вниз, захищаючи музейний зал від сонячних променів.

Від будівлі тягнеться підвісний міст, який з'єднує музей з однією з головних вулиць міста - Вісконсін Авеню.

На другому місці опинилися два хмарочоси, що входять у житловий комплекс Absolute City Centre в канадському місті Міссиссауга. Серед місцевого населення ці вежі більше відомі як "Мерілін Монро".

Висота будівель становить 170 і 150 метрів (56 і 50 поверхів відповідно). Ключовим дизайнерським рішенням спіралеподібних хмарочосів є балкон, що оперізує всю будівлю.

На третьому місці знаходиться будинок в Роттердамі, який в даний час належить голландському архітектурного музею. Його побудували в 1933 році на околиці міста на замовлення тютюнового магната Сонневельда. Будівля була спроектована архітекторами-модерністами Брінкманном і Ван дер Флугтом і було обладнано всілякими технічними новинками того часу.

Будинок Бальо ("Будинок Костею") в Барселоні зайняв четверте місце. Цей житловий будинок був побудований в 1877 році для текстильного магната Жозеп Бальо-і-Касановаса, а в 1904-1906 роках його перебудував Антоніо Гауді.

Будівля Сіднейського оперного театру, яка було відкрита в 1973 році, розташувалася на п'ятому місці.

На шостій позиції - віадук Мійо в південній Франції. Міст був відкритий 14 грудня 2004 року.

Сьоме місце зайняв комплекс з чотирьох будинків Цвінгер в Дрездені. У 1709 році було зведено дерев'яну споруду. З каменю три сторони Цвінгера були побудовані до 1732, четверта сторона була зведена в 1847-55 роках.

Концертний зал імені Уолта Діснея в Лос-Анджелесі, який був відкритий в 2003 році, зайняв в рейтингу восьме місце.

Дев'яту позицію зайняв міст, що зв'язує Малайський півострів з островом Пенанг.

На десятому місці вілла "Падаюча вода" побудована в 1937 році, і розташована недалеко від Піттсбурга, штат Пенсільванія.

Читайте також:

Хмарочос-електробритва став найгіршою будівлею в Британії

Обрано найкращий хмарочос року

Грецькі злодії викрали цілий будинок

Повʼязані теми:

Наступна публікація