Піту Догерті висунули звинувачення в зберіганні наркотиків

Піту Догерті висунули звинувачення в зберіганні наркотиків

Піт Догерті / Фото: Daily Mail

Музиканта Піта Догерті звинувачують у зберіганні кокаїну. У січні 2010 року Догерті був оштрафований на 1,2 тисячі доларів за носіння героїну в кишені пальто.

Поліція у вівторок, 28 вересня, висунула британському співаку, солісту гурту Babyshambles Піту Доерті звинувачення в зберіганні кокаїну. Звинувачення були висунуті в рамках справи про його можливу причетність до загибелі своєї близької знайомої Робін Вайтхед.

Нагадаємо, що в березні 2010 року Догерті був заарештований у цій справі. Тоді повідомлялося, що в січні Вайтхед, 27-річну спадкоємицю відомого сімейства Голдсміта, знайшли мертвою в лондонській квартирі, яку знімав найкращий друг співака Піт Вульф. Вона померла через передозування наркотиків.

Вайтхед займалася дослідженнями стилю життя скандального 31-річного Догерті, що зловживає наркотиками, а також його відносин з супермоделлю Кейт Мосс.

Піт Догерті прославився як гітарист і вокаліст скандально відомого рок-гурту The Libertines, який він заснував у 1997 році разом зі своїм другом Карлом Баратом. У 2004 році гурт The Libertines розпався. На даний момент музикант співає і грає у створеному ним гурті Babyshambles.

Читайте також:

П'яний Піт Догерті у футболці бігав по московському снігу

Піта Догерті знову заарештували

Роналду і Піт Догерті одягаються як жінки

Повʼязані теми:

Наступна публікація