Обрано найкращий хмарочос року

Німецька компанія Emporis GmbH визначила найкращий хмарочос

81-поверховий будинок Aqua в Чикаго, в якому розташовані готель і житловий комплекс, визнано кращим хмарочосом 2009 року за версією німецького банку даних про об'єкти нерухомості Emporis.

Нагорода присуджена архітекторам будівлі "за досягнення в галузі дизайну" й образність архітектурного рішення.

Не дивлячись на незвичайний дизайн, хмарочос висотою 250 метрів не вибивається із загальної панорами Чикаго, відзначили в конкурсній комісії.

За словами журі, архітекторам вдалося знайти рішення, при якому будинок, який здалеку здається досить пересічним, при наближенні до нього виявляє свої незвичайні "рідинні" контури, що може стати приємним сюрпризом для перехожого.

За словами організаторів конкурсу, проект Aqua окреслив нові стандарти в конструюванні наступного покоління висотних житлових та готельних будинків.

Друге місце конкурсна комісія віддала 23-поверхової вежі О14 в Дубаї, а бронза залишилася за 69-поверховим житловим комплексом The Met в столиці Таїланду.

Засновник конкурсу, Emporis GmbH - компанія, що займається збором даних про об'єкти нерухомості по всьому світу. Її штаб-квартира розташована у Франкфурті. Раніше Emporis GmbH спеціалізувалася виключно на інформації про висотних будівлях і хмарочоси.

Нагорода в області висотного будівництва Emporis Awards присуджується щорічно з 2000 року.

Читайте також:

Запис смерті іранської дівчини визнано найкращим відео року

Обрано найкраще фото минулого року

Найкращі фото світу: World Press Photo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: