П'ятдесятирічний укладальник ковроліну став моделлю

П'ятдесятирічний укладальник ковроліну став моделлю

Роберт Найтон. Фото з сайту fashionindie.com

У Лондоні колишній встановлювач ковроліну став найстаршим манекенником агентства, філії якого функціонують у Лондоні, Парижі, Мілані, Нью-Йорку і Маямі.

50-річний житель Лондона на ім'я Роберт Найтон, який більше тридцяти років пропрацював укладальником килимових покриттів, підписав контракт з одним з найбільших світових модельних агентств.

Найтона помітила представниця агентства Next Model Management (NMM), в будинку якої він нещодавно проводив роботи по укладанню ковроліну. Незважаючи на те, що 50-річний фахівець не мав ніякого досвіду роботи в модельному бізнесі, співробітниця NMM наполягла на тому, щоб чоловік пройшов кастинг для зйомок і показів, і йому це вдалося.

Роберт Найтон став найстаршим манекенником агентства, філії якого функціонують у Лондоні, Парижі, Мілані, Нью-Йорку і Маямі. За словами представників агентства, вони були впевнені в тому, що їх новоспечена модель впорається з роботою і зможе сподобатися клієнтам.

Сам Найтон заявив, що відчуває себе щасливим. "Це приголомшливо, у мене почалося нове життя без укладання ковроліну", - поділився відчуттями британець.

На скільки років розрахований контракт моделі з агентством, не уточнюється. Тим не менш, начальство Найтона підкреслило, що він виглядає молодшим за свої роки, а також виявляє дивовижну для свого віку працездатність.

Читайте також:

Карл Лагерфельд рекламує автомобілі

84-річний засновник Playboy заручився з 24-річною моделлю

Безрука дівчина стала сенсацією в індустрії моди

Повʼязані теми:

Наступна публікація