Пінгвини-геї висиділи яйце та виховують пташеня

Двоє пінгвінів-гомосексуалістів стали прийомними батьками для пташеняти, від якого відмовилася його справжня мати. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Парочка пінгвінів "нетрадиційної сексуальної орієнтації" висиділи яйце, яке покинули справжні батьки, і тепер успішно годують та виховують маленьке пташеня.

Самці Зет і Фільпункт мешкають в зоопарку німецького міста Бремерхафен, розташованого на півночі країни.

Їхні гомосексуальні схильності виявили ще чотири роки тому. Працівники зоопарку помітили, що пінгвіни намагаються злягатися один з одним та висиджувати камені. Керівництво закладу привезло для птахів самок, щоб вони могли утворити пару, проте Зет і Фільпункт насолоджувалися один одним та повністю ігнорували самиць.

Крім того, в події втрутилися активісти гей-руху, які висловили протест та заявили, що вчені втручаються у поведінку тварин.

Пінгвінів залишили у спокої, а в березні цього року їм підклали живе яйце, від якого відмовилися пара, що його відклала. Птахи по черзі висиджували яйце, з якого 25 квітня вилупилося пташеня. Вже цілий місяць батьки турбуються про малюка, годують його рибною кашкою, пташеня росте.

Імені у вихованця поки що немає. Через вісім тижнів птах стане дорослим і його відселять від родітелей-геїв.

Науковці зазначають, що гомосексуалізм в природі звичайне явище, оскільки секс і вибір партнера не мають нічого спільного з розмноженням. А прихильники гей-руху назвали інцидент "позитивним прикладом для всіх гомосексуалістів у світі".

Зет і Фільпункт відносяться до пінгвінів Гумбольдта, яких також називають перуанськими. Варто зауважити, що в природі ці птахи мешкають на кам'янистому узбережжі Перу і Чилі і занесені в міжнародну Червону книгу, оскільки останнім часом їх чисельність почала різко скорочуватися.

Читайте також:

Вчені розкрили таємницю пінгвінів

У Гарварді відкриють кафедру гомосексуальних дисциплін

В Лос-Анджелесі королевою випускного став хлопець-гей

Німцям показали Гітлера-гея

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: