Школяра залишили після уроків за обійми

Школяра залишили після уроків за обійми

Школяра залишили після уроків за обійми

В американській школі діють правила, які суворо забороняють учням цілуватися, обніматися і триматися за руки.

Школяр з Флориди був залишений після уроків за те, що обійняв свою подругу на перерві.

Подібна міра покарання передбачена правилами однієї з середніх шкіл Палм Бея, які суворо забороняють учням цілуватися, обніматися і триматися за руки.

При цьому не робиться жодної різниці між дружніми обіймами і домаганнями. За поцілунок учні відсторонюються від занять на один день, а за обійми можуть бути залишені після уроків у кабінеті директора. Саме цю міру покарання і призначили Ніку, якому не пощастило потрапити на очі начальства у невлучний момент.

За словами 14-річного Ніка Мартінеса, він лише обійняв свою подругу на перерві, не думаючи, що робить щось погане і не підозрюючи про покладеному за це покарання. "Багато друзів обіймаються, просто саме я попався на очі", - сказав юнак.

Мати Ніка вже заявила, що має намір добиватися внесення змін до шкільних правил. "Насамперед, ми латиноамериканська сім'я, і обійми - частина нашої культури", - заявила вона.

У той же час шкільна влада стверджує, що не збирається змінювати політику школи. Південно-західна середня школа Палм-Бея - єдина в районі, де обійми заборонені статутом.

Читайте також:

Корявий почерк лікаря відправив жінку в реанімацію

Прибиральниця музею прийняла інсталяцію за бруд і змила його

"Телефон майбутнього" передаватиме поцілунки і обійми

Обійми лікують краще, ніж медикаменти

Повʼязані теми:

Наступна публікація