Корявий почерк лікаря відправив жінку в реанімацію

Жінка опинилася в реанімації через нерозбірливий почерк лікаря. Написаний ним діагноз не змогли розібрати навіть судові експерти.

В Омській області (Росія) жінка потрапила до реанімації, причому не через стан організму, а через нерозбірливий почерк лікаря.

Написаний ним діагноз не змогли розібрати навіть судові експерти. Суд зобов'язав лікарню виплатити пацієнтці 100 тисяч рублів.

У реанімації 33-річна жінка опинилася з простим апендицитом. Ускладнення у неї почалися після пологів, і хоча діагноз виявився простим, розібратися в ньому насилу вдалося навіть в рамках адміністративної справи, коли медичну карту годинами розшифровували судові фахівці.

"Кострубатий почерк, всілякі закреслення, помарки, там не було анамнезу хворої і інші порушення", - розповіла прес-секретар Омського обласного суду Юлія Соколенко.

За її словами, якщо пацієнт "прийде з доказом, що корявий почерк приніс йому значної шкоди матеріальної чи моральної або здоров'ю, то легко буде припустити, що такий позов буде задоволений".

Втім, поки це перший подібний випадок у судовій практиці. Самі судді при цьому не виключають, що знайдеться чимало охочих, поскаржитися на нечитабельним історію хвороби.

Як повідомлялося раніше, швейчарські вчені провели дослідження, згідно з яким через нерозбірливий почерк лікарів помирають 25% пацієнтів.

Читайте також:

Хірурги визначили нормальні розміри пенісу

Лондонські лікарі успішно розділили близнюків, зрощених головами

Російські лікарі вперше провели операцію з пересадки легенів

Звичні знеболюючі вбивають печінку і можуть призвести до коми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: