Родичі ув'язнених VIPів продовжують жити люксовим життям

Поки їхні впливові родичі сидять за ґратами, вона ходять на світські тусовки, займаються бізнесом і користуються всім майном.

Як би жорстко влада не обходилася зі своїми політичними опонентами, їх сім'ї продовжують жити колишнім життям vip-українців - відвідують світські тусовки, ведуть бізнес і користуються всім своїм майном, пише журнал Корреспондент.

Наприклад, репресії щодо лідера опозиції Юлії Тимошенко ніяк не позначилися на житті її родини. ЇЇ донька Євгенія в супроводі охоронців роз'їжджає на джипі BMW у своїх справах.

Дружина екс-міністра МВС Юрія Луценка Ірина спокійно веде свій бізнес, а одна з небагатьох для неї відмінностей від колишнього життя - це те, що вона більше не їздить із чоловіком на відпочинок за кордон.

Не стало менш насиченим і життя Христини Черновецької, доньки скандального київського мера і ще недавно - дружини депутата Київради В'ячеслава Супруненка. Вона ні на хвилину не переривала світського життя. Наприклад, відзначила ювілей матері на французькому Лазурному березі.

Ці та багато інших родичі переслідуваних держчиновників без проблем займаються бізнесом, працюють, користуються фактично всім своїм майном. А якщо й страждають, то лише від розлуки з близькою людиною.

"Ще з часів президента Леоніда Кучми існує негласний закон: членів сімей чиновників, притягнутих до кримінальної відповідальності, фізично не чіпати", - розповідає політолог Тарас Березовець.

Читайте також:

Дочка Тимошенко роздавала поради Януковичу, як будувати демократію

Донька Тимошенко: камера, в якій сидить мама, виглядає, як печера

Донька Черновецького збирається заміж вдруге

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: