Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дочка Тимошенко роздавала поради Януковичу, як будувати демократію

Євгенія Карр заявила, що команда президента ігнорує поради Європи повернутися на демократичний шлях і дати опозиції право брати участь у виборах.

Донька лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко Євгенія Карр вважає, що президент Віктор Янукович та його команда ігнорують всі спроби повернути ситуацію в Україні до демократичних засад.

"Ми зустрілися з усіма політичними групами і розповіли про останні події, передали думку, що все непередбачувано, і ми не можемо сказати, що буде 11 жовтня, коли має бути оприлюднений вирок, і що буде після цього... На жаль, те, що обіцяє президент Янукович на самітах і конференціях, він не виконує, а робить прямо протилежне, і я думаю, що його команда проігнорувала всі спроби переконати його повернутися на демократичний шлях і дати опозиції право брати участь у виборах", - сказала Карр.

Донька Тимошенко сподівається на результативність своїх зустріч з представниками Ради Європи. "Ми розуміємо, що це - не лише справа моєї мами, вона - просто яскравий приклад того, як сьогодні режим розправляється і зі свободою слова, і з журналістами, людьми, які просто виходять на протести. Ми бачимо, як зросла активність правоохоронних органів, як збільшуються силові структури і кількісно, і в своїй силі. Ми бачимо в Україні, як і податкова реформа, і пенсійна реформа дійсно відображаються на житті людей, при чому ці зміни йдуть в недемократичному напрямку. Все це - результат дій сьогоднішнього уряду, і, звичайно, Європа це бачить, і думаю, пильно стежить", - зазначила вона.

"Хотілося б, щоб і президент, і його команда зрозуміли, поки ще не пізно, що не потрібно далі заганяти себе в глухий кут, потрібно виходити з цієї ситуації. Мені здається, європейські лідери, західний демократичний світ готові в цьому допомогти і сприйняти якісь позитивні кроки в цьому напрямку", - вважає Карр.

Донька Тимошенко також не погодилася з думкою про те, що її мама певною мірою стала заручницею Європи, адже саме Європа свого часу вимагала від України швидше укласти договори з Росією.

"Я не думаю, що вона страждає через європейців, швидше, через такі структури, як "РосУкрЕнерго", через діяльність яких в результаті Росія відключила газ. Але зараз цілі команди президента зрозумілі: перекласти всю провину за підвищення цін на газ і тепло на свого головного опонента. Але всі пам'ятають і харківські домовленості, які навряд чи були гарні для України, і, за які, напевно, можна і Янукович притягнути до відповіді? Йде просто політична розправа з метою послати попередження людям, щоб ніхто не висовувався, бо може бути так само, як і з моєю мамою, з іншими політичними ув'язненими", - зазначила Карр.

Нагадаємо, нещодавно дочка Юлії Тимошенко Євгенія Карр та заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря зустрілися у Страсбурзі з президентом ПАРЄ Мевлютом Чавошоглу.

Читайте також:

Тимошенко в СІЗО добралася до Facebook

Рада зарубила порятунок Тимошенко і Луценка від тюрми

Гадалки розійшлися у прогнозах щодо долі Тимошенко

Дочка Тимошенко пожалілася Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції