Хірурги визначили нормальні розміри пенісу

Дата публікації
Перегляди
99к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хірурги визначили нормальні розміри пенісу

Лікарі закликали чоловіків не робити операції по зібльшенню пеніса, оскільки вони загрожують серйозними ускладненнями.

Французька Національна академія хірургії засудила необгрунтовані хірургічні операції зі зміни розмірів чоловічого статевого органу. За даними французьких хірургів, в переважній більшості випадків на таких втручаннях наполягають чоловіки, параметри яких відповідають анатомічній нормі.

Частка таких пацієнтів, за даними Академії, перевищує 85 відсотків від загального числа людей, які звертаються за подібними послугами. Між тим, наголошується в повідомленні, методики, які наразі використовуються для корекції розмірів статевого члена, мають лише обмежену ефективність і загрожують серйозними ускладненнями.

Зокрема, найбільш поширена методика хірургічного подовження статевого органу за допомогою розрізу підвішуючої зв'язки члена може призвести до порушень ерекції. Збільшення члена за допомогою імплантації власного жиру пацієнта приносить лише незначний і тимчасовий косметичний ефект, тоді як використання силікону та інших штучних наповнювачів, на думку Академії, має бути заборонено.

Застосування подібних методик може бути повністю виправдане лише при вроджених аномаліях розвитку статевих органів, або для корекції наслідків травм та онкологічних захворювань. У тих же випадках, коли на операції наполягають чоловіки з нормальними розмірами члена, лікар повинен у ввічливій формі пояснювати їм необгрунтованість їхніх вимог, відзначається в повідомленні.

З метою внести ясність у питання про нормальні розміри статевого члена, Національна академія хірургії наводить такі дані: середня довжина статевого члена в спокої становить від 9-9,5 сантиметра, в стані ерекції - 12,8-14,5 сантиметра; окружність в спокої - в середньому 8,5-9 сантиметрів, в стані ерекції - 10-10,5 сантиметра.

Читайте також:

Вчені довели, що куріння впливає на розмір пеніса

Вчені відкрили зв'язок між довжиною чоловічого пенісу та ВВП

Вчені довели, що куріння впливає на розмір пеніса

Створено презервативи, які підтримують ерекцію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
99к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація