Кінофестиваль "Молодість" відкрився без червоної доріжки

Кінофестиваль "Молодість" відкрився без червоної доріжки

"Молодість" відкрилася у кінотеатрі "Київська Русь"

Фінансово "Молодість" переживає далеко не найкращі часи, однак багата на кіношедеври і готова ними поділитися із Києвом.

Цьогорічний міжнародний кінофестиваль "Молодість" відкрився 3D-фільмом. Організатори кажуть, що у нинішній 41-ий "Молодості" робили ставку не на іменитих гостей, а на якісне кіно.

Сама церемонія відкриття фестивалю пройшла дуже скромно. Замість звичного Палацу Україна чи то Кінотеару "Київ" в самому центрі столиці "Молодість" відкривається в далеко не найошатнішому кінотеатрі "Київська Русь".

Також не було сьогодні ні традиційної червоної доріжки, ні великої кількості відомих у світі кіноперсон, адже фінансово "Молодість" переживає далеко не найкращі часи.

Проте, як кажуть самі орагнізатори фестивалю, гості - це не так важливо, адже основна мета фествиалю - заповнити кіноекрани столиці хорошим кіно. І з цією задачею пообіцяли справитися.

Генеральний директор кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі розповів, що було відібрано 12 повнометражних шедеврів. Також фестиваль пропонує чудову програму короткометражних фільмів та навіть німе кіно.

Фільмом відкриття "Молодості" цього року стала стрічка польського режисера Єжи Гоффмана "Варшавська битва 1920".

У фільмі розповідається про польсько-ряданську війну, внаслідок якої Польща зупинила просування радянських війск на Захід а також отримала в своє розпорядження теориторії Західної України.

Цей фільм режисер вважає дуже симовлічним саме зараз, коли Україна активно висловлює бажання інтергруватися в Європу. Проте зауважує - політична лінія у цьому фільмі не головна.

"Найголовніше - це долі людей. Нормальних людей, котрі опинилися у вирі цих подій. Подій, викликаних рішеннями вождів. Чому зараз, тому що ця тема не існувала у нас після сорок п'ятого року зовсім, а якщо існувала, то тільки лиш з точки зору радянських істориків", - розповів режисер Єжи Гоффман.

Читайте також:

Ющенко почав знімати кіно

Український фільм здобув Гран-прі ювілейної "Молодості"

Остап Ступка потайки від батька поступив у театральний

Лос-Анджелес вражений фільмом про братів Кличків

У Києві стартував фестиваль "Молодість"

У Києві стартував фестиваль "Молодість"

Повʼязані теми:

Наступна публікація