Стокілограмового орангутана посадили на дієту

Стокілограмового орангутана посадили на дієту

Ошін / Фото: The Daily Mail

У Великобританії співробітники британського центру порятунку склали програму здорового харчування для самки орангутана на прізвисько Ошін.

Співробітники британського центру порятунку тварин Monkey World, розташованого в Дорсеті, склали програму здорового харчування для самки орангутана на прізвисько Ошін. Вага тварини перевищує 98 кілограмів.

Ошін привезли з ПАР, де її протягом 13 років містили в якості домашньої тварини. Нормальна вага самки орангутана становить від 30 до 50 кілограмів. Ожиріння Ошін пов'язано з нездоровим харчуванням: господарі годували її фаст-фудом і солодощами. Директор розплідника Елісон Кронін пояснила, що годування було єдиним способом заспокоїти орангутана, і господарі не думали, що нашкодять тварині.

У розпліднику мавпу годують два рази на день, в основному овочами, фруктами, а також нежирним м'ясом і йогуртом. Крім того, Ошін стала набагато рухливішою, ніж у період проживання у колишніх господарів. Очікується, що вона зможе повернутися до нормальної ваги протягом декількох місяців. Після цього їй підберуть пару, і, можливо, Ошін зможе обзавестися потомством.

Читайте також:

Орангутангів випустили на ринг

Австралійський орангутан спланував втечу із зоопарку

Мавпи навчилися чистити собі зуби людським волоссям

Наступна публікація